کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

13 رجب 1444 Friday, 3 February , 2023
8

شهردار کوهنانی :مبلمان شهری را به حد مطلوب خواهم رساند+تصاویر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کوهنانی نیوز :با توجه به فرا رسیدن فصل بهار و اماده شدن شهرها برای پذیرفتن مهمانان نوروزی شهرداری کوهنانی با همکاری شورای شهر اقدام به آسفالت خیابان اصلی این شهر نمودند. فرود منصوری سرپرست شهرداری کوهنانی با اشاره به اجرای آسفالت ورودی و خیابان اصلی این شهر گفت قسمتی از […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کوهنانی نیوز :با توجه به فرا رسیدن فصل بهار و اماده شدن شهرها برای پذیرفتن مهمانان نوروزی شهرداری کوهنانی با همکاری شورای شهر اقدام به آسفالت خیابان اصلی این شهر نمودند.

فرود منصوری سرپرست شهرداری کوهنانی با اشاره به اجرای آسفالت ورودی و خیابان اصلی این شهر گفت قسمتی از اعتبارات اجرای آسفالت سطح شهر از بخش تملک استانی انجام می گیرد و سعی داریم در صورت تامین اعتبار برخی کوچه ها وخیابان برخی مدارس و همچنین درمانگاه این شهر را آسفالت نماییم

ایشان با تاکید براینکه نزدیک به ۱۴۵ میلیون تومان درآمد و نفت گاز می باشد و از بخش اعتبارات ماده ۱۸۰ که توسط نمایندگان مجلس تخصیص داده  می شود در اجرای آسفالت استفاده خواهیم کرد و بیان نمود  از نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی این درخواست را داریم که در بحث اعتبارات ماده ۱۸۰ نگاه ویژه ای به شهر کوهنانی داشته باشند.

منصوری به فرا رسیدن  سال جدید اشاره  کرد و گفت سعی داریم مبلمان شهری را به حد مطلوب برسانیم  که در شان  این شهر باشد

 

 

شهردار کوهنانی :مبلمان شهری  را به حد مطلوب خواهم رساند+تصاویر
لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=514

دیدگاه شما ::

  1. سلام ودرود به شهردار کارکن خداشناس
    برادر منصوری عزیز خداکمک کند شمارا که برای مردم کار میکنی

    دست مریزاد آقای منصوری

  2. جناب آقای منصوری
    درود بر همت بلندتان که رضایت خالق را بهمراه داشته است

  3. درود بر منصوری عزیز ، انصافا فعالیت شما در زمینه بهسازی و شن ریزی کوچه های شهر کوهنانی و بساط بیگی قابل تحسین و شایسته قدر شناسی است . وضعیت گل ولای کوچه ها در فصل زمستان و مواقع بارندگی برای مردم آزاردهنده بود . خداوند شما را اجر دهد .