کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

9

بیمه کرونا؛ هدیه صندوق اعتباری هنر به خبرنگاران

مدیرعامل صندوق اعتباری هنر با اعلام این خبر گفت: ۴هزار خبرنگار عضو صندوق اعتباری هنر تحت پوشش بیمه کرونا قرار می گیرند.
بیمه کرونا؛ هدیه صندوق اعتباری هنر به خبرنگاران

به گزارش پایگاه خبری کوهنانی نیوز به نقل از مرکز روابط عموپی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به نقل از صندوق اعتباری هنر، سیدحسین سیدزاده، مدیرعامل این صندوق اظهار داشت: با شیوع ویروس کرونا در کشور بسیاری از مشاغل از جمله حوزه فرهنگ و هنر دچار آسیب های جبران ناپذیر شد. صندوق از روزهای نخست شیوع این بیماری با تدوین سیاست های حمایتی تلاش کرد تا اندکی از صدمات وارده به این حوزه را جبران نماید.
با توجه به اینکه کرونا سلامت خبرنگاران را به دلیل حضور در تجمعات و نشست های خبری به خطر می اندازد برای آسودگی خاطر آنها تصمیم گرفتیم بیمه کرونا ویژه خبرنگاران عضو صندوق اعتباری هنر را اجرایی کنیم.
سیدزاده تصریح کرد: مدت زمان این طرح یک ساله است و پرداخت هزینه ای درمانی ناشی از ابتلا به ویروس کرونا تا سقف ۲۰ میلیون ریال تحت پوشش قرار می دهد. در صورت فوت بیمه شده در اثر کرونا، پرداخت سرمایه فوت به بازماندگان تا سقف ۲۰۰ میلیون ریال پیش بینی شده است.
مدیرعامل صندوق اعتباری هنر در پایان افزود: خبرنگارانی که تاکنون نسبت به ثبت نام عضویت در صندوق اعتباری هنر اقدام نکرده اند می توانند ظرف یک هفته آینده با تکمیل فرآیند عضویت از طریق وب سایت صندوق؛ به ‌نشانی www.honarcredit.ir از مزایای این بیمه برخوردار شوند.

انتهای پیام /

لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=13910

برچسب ها