کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

15 رجب 1444 Sunday, 5 February , 2023
4

ملکشاهی هشدار داد:تبلیغات زودهنگام جرم است؛ مدیران به نفع کاندیداها تبلیغ نکنند

رئیس عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای لرستان بر ضرورت جلوگیری از تبلیغات زودهنگام انتخابات از سوی کاندیداها تاکید کرد.       کوهنانی نیوز :الهیار ملکشاهی در سخنانی با اشاره به تبلیغات زود هنگام کاندیداهای انتخابات شوراهای شهر و روستای لرستان اظهار داشت: کاندیداها باید رعایت قانون را در این زمینه […]

رئیس عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای لرستان بر ضرورت جلوگیری از تبلیغات زودهنگام انتخابات از سوی کاندیداها تاکید کرد.

 

 

 

کوهنانی نیوز :الهیار ملکشاهی در سخنانی با اشاره به تبلیغات زود هنگام کاندیداهای انتخابات شوراهای شهر و روستای لرستان اظهار داشت: کاندیداها باید رعایت قانون را در این زمینه داشته باشند.

وی با بیان اینکه کاندیداها نباید تبلیغات زودهنگام داشته باشند و مراعات قانون را داشته باشند عنوان کرد: اگر این امر از سوی کاندیداها رعایت نشود هم در بررسی صلاحیت ها این امر لحاظ می شود و هم ممکن بوده از طریق دستگاه قضایی تحت پیگرد قانونی و قضایی قرار گیرند.

رئیس عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای لرستان با تاکید بر اینکه اگر کاندیداها مرتکب جرمی قرار گیرند به طور حتم تحت پیگرد قضایی قرار می گیرند تصریح کرد: همچنین مسئولان ادارات و کسانی که شخصیت حقوقی دارند و مدیران نباید از شخصیت و جایگاه حقوقی خود به نفع کاندیدایی استفاده کنند.

ملکشاهی بیان داشت: همچنین امکانات اداری نیز نباید در تبلیغات به کار گیری شود چرا که اگر این امر اتفاق افتدد به طور قطع جرم بوده و جرم نیز قابل تعقیب از سوی دستگاه قضایی و همچنین شورای نظارت بر انتخابات خواهد بود./مهر

ملکشاهی هشدار داد:تبلیغات زودهنگام جرم است؛ مدیران به نفع کاندیداها تبلیغ نکنند
لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=1188