کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

13 رجب 1444 Friday, 3 February , 2023
3

سرپرست آموزش و پرورش رومشکان منصوب شد

مدیر کل آموزش و پرورش لرستان در حکمی عبدالرضا خسروی را به عنوان سرپرست اداره آموزش و پرورش رومشکان منصوب کرد. خسروی که ۲۴سال سابقه خدمت در آموزش و پرورش دارد تحصیل کرده رشته مدیریت است و در کارنامه کاری خود سوابقی چون دبیری و مدیری مراکز آموزشی دوره های مختلف تحصیلی را دارد . […]

مدیر کل آموزش و پرورش لرستان در حکمی عبدالرضا خسروی را به عنوان سرپرست اداره آموزش و پرورش رومشکان منصوب کرد. خسروی که ۲۴سال سابقه خدمت در آموزش و پرورش دارد تحصیل کرده رشته مدیریت است و در کارنامه کاری خود سوابقی چون دبیری و مدیری مراکز آموزشی دوره های مختلف تحصیلی را دارد .

کوهنانی نیوز :معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش لرستان در مراسم تکریم مدیر سابق و معارفه سرپرست جدید آموزش و پرورش رومشکان گفت : سند تحول بنیادین آموزش و پرورش ترسیم کننده چشم انداز دستگاه تعلیم و تربیت است و با این رویکرد باید به دنبال ارتقاء کیفیت آموزش و تحقق اهداف کلان تعلیم و تربیت بود . محمد حسین اردشیر افزود : رویکرد سند تحول بنیادین آموزش و پرورش تربیتی  است و باید تلاش شود تا با سرلوحه قرار دادن اهداف این سند در تربیت دانش آموزان خود باور و خدا باور تلاش و کوشش شود . وی تعامل ، همفکری و همکاری را یک اصل انکارناپذیر برشمرد و تاکید کرد : باید دست به دست هم داد تا اهداف محقق شود .

ولی بازوند مدیر سابق آموزش و پرورش رومشکان هم در سخنانی مسئولیت در نظام ارزشی و اسلامی نوعی عاریه و امانت عنوان کرد و افزود : این مسئولیت ها امانتی است که باید از آن برای خدمت بیشتر به مردم و پیشبرد اهداف نظام استفاده کرد . بازوند تاکید کرد : از تمام بضاعت و توان خود برای خدمت در عرصه تعلیم و تربیت استفاده کردم و در این مسیر از لطف و عنایت الهی مدد گرفتم .

خسروی سرپرست جدید هم تاکید کرد : با سرلوحه قرار دادن سیاست ها و برنامه های دولت تدبیرو امید و با کمک گرفتن از ظرفیت بالقوه همکاران فرهنگی تلاش خواهم کرد تا این مسیر را با سرعت بیشتری دنبال کنم و به اهداف و چشم اندازهای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش نزدیکتر شوم .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش لرستان ، پیش از این ولی بازوند از ۷آذرماه ۹۴  عهده دار مسئولیت بود .

سرپرست آموزش و پرورش رومشکان منصوب شد
لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=1233