کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

3

تأخیر در برگزاری امتحانات حضوری دانشگاه آزاد لرستان / زیرساخت‌های آزمون مجازی فراهم شد

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی لرستان با اشاره به تأخیر در برگزاری امتحانات حضوری در این دانشگاه گفت: کلیه زیرساخت‌های لازم در دانشگاه آزاد این استان در صورت تصمیم بر برگزاری امتحانات به‌صورت مجازی فراهم است.

تأخیر در برگزاری امتحانات حضوری دانشگاه آزاد لرستان / زیرساخت‌های آزمون مجازی فراهم شد

به گزارش پایگاه خبری کوهنانی نیوز :سیامک بهاروند افزود امتحانات دانشگاه آزاد در استان‌های تهران، سیستان‌وبلوچستان و کرمانشاه به‌صورت غیر حضوری برگزار می‌شود، در همین راستا استاندار لرستان نامه‌ای به تهران مبنی بر در حد هشدار بودن وضعیت این استان ارسال کرده‌است.

وی با بیان اینکه سلامت دانشجویان، کارکنان و استادان دانشگاه سر لوحه کار ما در دانشگاه آزاد است، افزود: اهمیت سلامتی این افراد برای ما بیشتر از برگزاری امتحانات است، اما پایان کرونا نامعلوم است که ما امتحانات را به آن زمان موکول کنیم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی لرستان عنوان کرد: کلیه امتحانات دانشگاه آزاد اسلامی از تاریخ ۲۴  تا ۳۰ خرداد ماه با توجه به بخشنامه سازمان مرکزی و توصیه رئیس ستاد مدیریت کرونا مبنی بر عدم برگزاری امتحانات به‌صورت غیرحضوری و وضعیت  کرونایی استان لرستان لغو شده‌است.

وی بیان کرد: در راستای تمهیدات انجام‌شده جهت برگزاری امتحانات به‌صورت حضوری زمان امتحانات را از دو هفته به چهار هفته تقسیم کرده‌ایم و ازظرفیت پنج دانشکده به منظور رعایت فاصله اجتماعی بهره خواهیم گرفت.

بهاروند با بیان اینکه سالن‌ها و صندلی‌های حوزه‌های برگزاری امتحانات پس‌از برگزاری هر آزمون  و هم‌چنین سرویس‌های دانشگاه هر روز ضدعفونی می‌شود، گفت: هر اتوبوس تنها به اندازه ظرفیت صندلی‌ها دانشجو جابه‌جا خواهد کرد، هم‌چنین استفاده ار ماسک و دستکش در حوزه‌های امتحانی اجباری‌ست.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی لرستان در رابطه با برگزاری امتحانات به‌صورت غیر حضوری خاطرنشان کرد: چنانجه  تصمیم بر برگزاری امتحانات غیرحضوری باشد، کلیه زیر ساخت‌های لازم جهت برگزاری امتحانات به‌صورت غیرحضوری فراهم است، ولی مشکل ما دانشجویانی است که حتی برای برگزاری کلاس‌های آنلاین مشکل دارند.

انتهای پیام/‌

لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=12714

برچسب ها