کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

5
سردار حاجی‌زاده:

روحیه جهادی عامل اصلی پیشرفت و خودکفایی صنعت موشکی است

فرمانده نیروی هوافضای سپاه با بیان اینکه روحیه جهادی اصلی‌ترین عامل پیشرفت و رسیدن به خودکفایی در صنعت موشکی بود، گفت: دانشمندان و متخصصان جوان ما مخلصانه پای کار آمدند و در مدت کوتاهی به دانش موشک نقطه زن دست پیدا کردند.

سردار حاجی‌زاده: روحیه جهادی عامل اصلی پیشرفت و خودکفایی صنعت موشکی است

به گزارش پایگاه خبری کوهنانی نیوز به نقل از گروه دفاعی خبرگزاری فارس، نشست صمیمی اعضای هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله(عج) با سردار امیرعلی حاجی زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صبح امروز(یکشنبه ۲۵ خبرداد ماه) در سالن همایش های صدرا برگزار شد.

سردار حاجی زاده در این مراسم به شاخصه‌های پیشرفت صنعت دفاعی اشاره کرد و اظهار داشت: روحیه جهادی اصلی‌ترین عامل پیشرفت و رسیدن به خودکفایی در صنعت موشکی بود؛ دانشمندان و متخصصان جوان ما مخلصانه پای کار آمدند و در مدت کوتاهی به دانش موشک نقطه زن دست پیدا کردند.

فرمانده نیروی هوا فضای سپاه خطاب به اعضای هیئت علمی دانشگاه بقیه الله(عج) گفت: تلفیق رشته های تخصصی در صنعت دفاعی همواره برای ما دست آوردهای بزرگی به بار آورده است، شما نیز با ورود به حوزه های میان رشته ای می توانید سدهای پیش روی توسعه و پیشرفتتان را بشکنید.

در این مراسم علیرضا جلالی رئیس دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله(عج) نیز ضمن بیان تاریخچه تأسیس این دانشگاه، به گوشه ای از خدمات و مأموریت های این مجموعه بزرگ آموزشی و درمانی اشاره کرد.

انتهای پیام/

لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=12778

برچسب ها