کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

13 جماد أول 1444 Tuesday, 6 December , 2022
7
ئیس اداره غله کوهدشت:

۴۰ هزار تن گندم مازاد کشاورزان کوهدشت خریداری می شود

?به گزارش خبر نگار پایگاه خبری کوهنانی نیوز از کوهدشت عصر امروز امین رشیدیان در جمع خبرنگاران کوهدشت اظهار داشت: چهل هزار تن گندم مازاد برنیاز کشاورزان خریداری می شود و پیش بینی می شود این میزان خرید به چهل و پنج هزار تن افزایش یابد. وی افزود: عملیات خرید گندم و کلزا از زارعین […]


?به گزارش خبر نگار پایگاه خبری کوهنانی نیوز از کوهدشت عصر امروز امین رشیدیان در جمع خبرنگاران کوهدشت اظهار داشت: چهل هزار تن گندم مازاد برنیاز کشاورزان خریداری می شود و پیش بینی می شود این میزان خرید به چهل و پنج هزار تن افزایش یابد.

وی افزود: عملیات خرید گندم و کلزا از زارعین با ۶ مرکز فعال و بکارگیری بخش خصوصی و مباشر در کنار مجتمع ذخیره سازی دولتی به مرز ۴۰هزار تن گندم و ۴۰ تن کلزا رسیده است.

رئیس اداره غله و خدمات بازرگانی کوهدشت عنوان کرد: با توجه به وقوع تنش خشکی و توزیع نامناسب بارندگی در سال زراعی، پیش بینی می شود، حدود ۴۵هزار تن گندم از کشاورزان خریداری شود.

وی تصریح کرد: علت عدم ارسال برخی اطلاعات زارعین به بانک را عدم ثبت به موقع یا ایجاد تغییرات جدید ( اجاره ای) در سامانه پهنه بندی جهاد کشاورزی است،خواستار پیگیری مسئولین ذیربط در این امر هستیم.

رشیدیان گفت: فعالیت مجتمع ذخیره سازی غله بصورت شبانه روزی جهت جلوگیری از ترافیک محموله ها و نصب نشانگرهای وزن در باسکولهای ورودی و خروجی جهت رویت کشاورزان، ثبت اطلاعات خرید و ارسال مستمر به بانک جهت واریز وجه گندم، بکارگیری عاملین تشخیص و ذی‌حساب و ناظرین جهت نظارت مطلوب در مراکز، اجرای برنامه حمل گندم در مراکز مباشر که ظرفیت انباری پایینی داشته تا خرید گندم متوقف نگردد، توزیع اقلام بهداشتی تا حد ممکن در بین رانندگان و زارعین جهت پیشگیری از ویروس کرونا از جمله خدمات به گندمکاران می باشد.

انتهای پیام /

لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=12918