کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

4
نماینده ولی‌فقیه در لرستان:

مدیران استان باید مقابل ویژه‌خواران بایستند

نماینده ولی فقیه در لرستان وی با بیان اینکه در مقابل ویژه خواران باید محکم ایستاد گفت:مدیران استان در برابر روابط نباید عقب نشینی کنند بلکه محکم ایستادگی کنند و ضوابط را حاکم کنند.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان: مدیران استان باید مقابل ویژه‌خواران بایستند

به گزارش پایگاه خبری کوهنانی نیوز : حجت الاسلام والمسلمین سید احمد رضا شاهرخی ظهر امروز در مراسم تجلیل از مدافعان سلامت لرستان با اشاره به سالروز تشکیل اولین نماز جمعه در کشور اظهار داشت: نماز جمعه از عنایت‌های خداوند متعال است چون تریبون نماز جمعه  متعلق به مردم و تریبونی برای انتقال  در خواست‌های مردم به مسئولان است.

وی ضمن تقدیر از پرستاران، کادر درمانی و کلیه کسانی که در مقابله با کرونا تلاش کردند افزود: مجاهدت‌های مدافعان سلامت یادآور جهاد در جبهه‌های نور علیه ظلمت است که در شب‌های عملیات و زیر بمباران در خط مقدم حضور داشتند.

نماینده ولی فقیه در لرستان عنوان کرد: در ۸ سال دفاع مقدس دشمن مشخص بود و سنگرها به عنوان نقطه امن وجود داشتند ولی در جنگ مقابله با کرونا نقطه امنی وجود ندارد و بر همین اساس مجاهدت کادر درمان بسیار سخت‌تر است و جای تقدیر و تشکر دارد.

وی بیان کرد: تلاش‌ها و مجاهدت‌های شبانه کادر درمان وپرستاران در راستای مقابله با کرونا فراموش نخواهد شد همانگونه که رزم دلاورمردان پس از گذشته ۳۰ سال از دفاع مقدس فراموش نشده است.

حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی گفت: جهت مبارزه با ویروس منحوس کرونا کلیه گروه‌های انقلابی و جهادی، ادارات دولتی، بسیج  و نیروهای نظامی و انتظامی به میدان آمدند و برگ‌های زرینی بر تاریخ لرستان اضافه کردند.

وی با اشاره به اهمیت رعایت اصول بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی  تصریح کرد:  جهت مبارزه با ویروس کرونا باید اصول بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی رعایت شود چرا که رعایت نکردن عمدی اصول بهداشتی حرام و تضعیف امت اسلامی است.

نماینده ولی فقیه در لرستان خاطر نشان کرد: متاسفانه استان سال‌های زیادی به گونه‌ای اداره شده است که می‌توانست وضعیت استان اینگونه نباشد و از جهت رشد، توسعه و پیشرفت پیشینه بهتری داشته باشیم در همین راستا باید شیوه‌های جدیدی را پیگیری کنیم که آینده بهتری برای استان رقم بزند.

وی اظهار داشت: متاسفانه در استان لرستان بخشی از مشکلات به این دلیل است که روابط جای ضوابط را گرفته است و همه ما به عنوان مسئولان انقلاب موظف هستیم ضوابط را بر روابط حاکم و سایسته سالاری را دنبال کنیم.

حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی گفت: در استان لرستان پس از انتخابات به یکباره شاهد دگرگونی در یک دستگاه هستیم و این سوال پیش می‌آید که علت این تغییرات قبل و بعد از انتخابات چیست؟

وی با بیان اینکه در مقابل ویژه خواران باید محکم ایستاد تصریح کرد: مدیران استان در برابر روابط نباید عقب نشینی کنند بلکه محکم ایستادگی کنند و ضوابط را حاکم کنند و ائمه جمعه نیز به عنوان مسئولان انقلاب با علم، درایت خودشان را وقف خدمت به مردم کنند و سعی کنند شایسته سالاری را حاکم کنند.

 نماینده ولی فقیه در لرستان خاطر نشان کرد: امروز کشور ایران در جنگ اقتصادی است و هر کسی در حد توان خود باید برای اشتغال و تولید قدم بردارد.

انتهای پیام/

لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=13473

برچسب ها