کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

4
فرمانده انتظامی کوهدشت

حضور فرمانده انتظامی شهرستان کوهدشت در بین‌نمازگزاران مسجد امام حسین (ع)

سرهنگ‌قاسمی ،امروزه پلیس حامی عموم مردم است و با مخلین نظم و امنیت و با برهم‌زنندگان آسایش و آرامش شهروندان با قاطعیت برخورد خواهد نمود

به گزارش پایگاه خبری کوهنانی نیوز ،فرمانده انتظامی شهرستان کوهدشت در راستای برنامه هفتگی حضور در مساجد و حضور در بین‌شهروندان، به همراه تنی چند از مدیران و پرسنل تحت امر خود در مسجد امام حسین شهر کوهدشت حاضر که ضمن شرکت در نماز جماعت مغرب و عشا، پیرامون مشارکت در پیشگیری از وقوع جرم و امنیت پایدار در سطح شهرستان سخنانی را بیان نمودند

سرهنگ قاسمی در این مراسم ضمن تبریک میلاد امام جواد (ع) و امام علی (ع) ، اشاره ای به بیانات گوهربار رهبر معظم انقلاب در خصوص نیروی انتظامی پرداختند که ایشان می فرمایند خدمات نیروی انتظامی باعث سربلندی نظام و ایجاد امنیت و آرامش در همه نقاط کشور است.
قاسمی در ادامه اشاره کوتاهی به آمار عملکرد مجموعه فرماندهی انتظامی شهرستان در ایام اخیر پرداختند و از پیشرفت مولفه ها و شاخص های امنیتی در سطح شهرستان خبر دادند ، وی بیان داشت مجموعه انتظامی شهرستان با تلاش شبانه روزی و استفاده حداکثری از توان خود اقدامات موثری در بحث جمع آوری سلاح های غیر مجاز، برخورد و جمع آوری خرده فروشان مواد مخدر ، دستگیری محکومین و مجلوبین و . . . داشته که همگی نشان از افزایش عملکرد نسبت به مدت مشابه را دارد .
سرهنگ‌قاسمی در ادامه افزود امروزه پلیس حامی عموم مردم است و با مخلین نظم و امنیت و با برهم‌زنندگان آسایش و آرامش شهروندان با قاطعیت برخورد خواهد نمود .
قاسمی در ادامه اظهار داشت شهروندان با مراقبت از خود و اموالشان و عدم‌تحریک دیگران و رعایت تمامی هشدارهای پلیسی و انتظامی در پیشگیری از وقوع جرائم مشارکت نمایند.
ایشان در ادامه با توجه به نزدیک شدن ایام پایانی سال ، از آمادگی پلیس جهت برقراری نظم و امنیت در سطح شهرستان خبر دادند و افزودند پلیس شهرستان اقدامات و ماموریت های ذاتی خود را مبتنی بر برنامه ریزی و ابتکار عمل انجام خواهد داد.
سرهنگ‌قاسمی اظهار داشت حضور شهروندان در روزهای پایانی سال در مراکز خرید و بازار علاوه بر اینکه با توجه به وجود بیماری کرونا ، سلامت آنان را به خطر می اندازد ، این حضور خود نیز باعث وقوع برخی از جرائم می شود که علاوه بر تدابیر خاص انتظامی توسط پلیس شهرستان ، رعایت ملاحظات انتظامی و رعایت هشدارهای پلیسی توسط شهروندان نیز مورد انتظار است.
سرهنگ‌قاسمی بحث انتهایی خود را به موضوع تعرض به اراضی ملی و تغییر کاربری های غیرمجاز اختصاص داد که اظهار داشتند همه مسولین شهرستان بخصوص دستگاه قضایی و انتظامی شهرستان مصمم به برخورد قاطع و بدون اغماض با افراد قانون شکن در این رابطه هستند.
فرمانده انتظامی شهرستان در پایان ضمن تقدیر و تشکر از آحاد مردم شهرستان در بحث همکاری آنان با پلیس و حمایت های بی دریغ از فرزندان خود در نیروی انتظامی، بصورت چهره به چهره با شهروندان دیدار نموده و به سوالات آنان پاسخ لازم را ارائه و در جهت پیگیری مطالبات آنان قول مساعد داده و بیان داشتند شهروندان هر گونه مورد مشکوک را سریعا به پلیس ۱۱۰ گزارش نمایند.

انتهای پیام/

لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=17359

برچسب ها