کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

4

پروژه‌های آبرسانی به کوهدشت افتتاح می‌شود

مدیرعامل شرکت آب‌ و فاضلاب لرستان با اشاره به برنامه‌های این شرکت برای بخش آب‌ و فاضلاب کوهدشت گفت: پروژه‌های آبرسانی به این شهرستان افتتاح می‌شود.
پروژه‌های آبرسانی به کوهدشت افتتاح می‌شود

به گزارش کوهنانی نیوز :حمیدرضا کرم‌وند در بازدید از پروژه‌های آبرسانی کوهدشت که با حضور فرماندار و نماینده مردم کوهدشت و رومشکان انجام شد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تصفیه‌خانه فاضلاب این شهرستان ظرفیت پوشش ۸۰ هزار نفر را دارد و عملیات احداث این پروژه به‌خوبی در حال انجام است.

وی با اشاره به پروژه‌های آبرسانی به کوهدشت افزود: چهار پروژه آبرسانی در بخش روستایی به‌صورت مجتمعی و یک پروژه نیز در بخش سیل این شهرستان وجود دارد.

مدیرعامل شرکت آب‌ و فاضلاب لرستان به زیرساخت‌های ضعیف در روستاها اشاره و عنوان کرد: فرماندار و نماینده کوهدشت بر لزوم جذب اعتبارات برای تکمیل پروژه‌های آب روستایی تأکید دارند و امیدواریم که به‌صورت مرحله ای و در حدود ۲ سال وضعیت آبرسانی روستاها را بهبود ببخشیم.

وی بیان کرد: پس‌ از یکپارچه‌سازی آب‌ و فاضلاب شهری و روستایی از خط انتقال شهری توانسته‌ایم آب دو روستای کوهدشت را تأمین کنیم و امیدواریم که با تلاش بیشتر رضایتمندی روستاییان این شهرستان را فراهم کنیم.

کرم‌وند با بیان اینکه یک مخزن ۵ هزار مترمکعبی در شهر کوهدشت در حال احداث است، گفت: زیرساخت توزیع آب در داخل این شهر ضعیف است و بنا داریم که خط انتقال آب شرب و وصل آن به شبکه اصلی خط انتقال شهر کوهدشت را در روزهای آینده تکمیل کنیم.

مدیرعامل شرکت آب‌ و فاضلاب لرستان با اشاره به کمبود آب در بخش سوری شهرستان رومشکان خاطرنشان کرد: مطالعاتی برای بهبود وضعیت آب در این منطقه انجام و پیمانکار آن نیز انتخاب شده‌است تا مشکل آب را در روستای سوری برطرف کنیم.

انتهای پیام/

لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=13514

برچسب ها