کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

3

طرح اقدام ملی مسکن به‌زودی در استان لرستان آغاز می‌شود

استاندار لرستان گفت: طرح اقدام ملی مسکن به‌زودی در لرستان آغاز می‌شود که امیدواریم با اجرای این طرح شاهد خانه‌دار شدن اقشار محروم استان باشیم.
طرح اقدام ملی مسکن به‌زودی در استان لرستان آغاز می‌شود

به گزارش کوهنانی نیوز ، سید موسی خادمی عصر امروز در جلسه طرح اقدام ملی مسکن که با حضور هیئت مدیره شرکت توسعه گران عمران ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد با بیان اینکه طرح اقدام ملی مسکن به‌زودی در استان لرستان آغاز می‌شود اظهار داشت: امیدواریم با اجرای این طرح شاهد خانه‌دار شدن اقشار محروم استان باشیم.

وی افزود: با توجه به برنامه‌ریزی انجام شده و حضور هیئت مدیره ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی(ره) جهت فراهم کردن مقدمات کار، طرح اقدام ملی مسکن در استان با توجه به پیشرفت‌های حاصل شده شروع می‌شود.

استاندار لرستان با بیان اینکه مراحل ساخت دو هزار واحد مسکونی از ۱۰ هزار واحد توسط ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در لرستان اجرایی می‌شود عنوان کرد: هیئت مدیره ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی(ره) بازدیدهای خود را از اراضی مسکن و شهرسازی شهرستان‌های خرم‌آباد، بروجرد و دورود انجام داده است که مکان‌های جانمایی این طرح نیز به تایید آنها رسیده است.

وی از کمک‌های ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) به استان لرستان قدردانی کرد و گفت: ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) به هنگام سیل و در زمینه تامین اقلام مردم، کمک به کشاورزان و تامین بخشی از اقلام برای آسیب دیدگان ویروس کرونا اقدامات مطلوبی در استان انجام داده که امیدواریم طرح اقدام ملی مسکن نیز به نحو مطلوب در استان اجرا شود.

خادمی بیان کرد: ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در ساخت مسکن نیز با بهره‌گیری از تجربیات خود با کمترین نقص ممکن و در بازه زمانی مشخص، طرح اقدام ملی مسکن را اجرا کند تا مردم استان لرستان به بهترین شکل از آن بهره بگیرند.

انتهای پیام

لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=14226

برچسب ها