کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

6
نماینده مردم بروجرد و اشترینان

مشکل دسترسی دانش‌آموزان مناطق محروم به شبکه “شاد” باید برطرف شود

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس با اشاره به افتتاح سایت مخابراتی "اسلام‌آباد" بروجرد گفت: این سایت مخابراتی می‌تواند پوشش‌دهی خوبی از جهت دسترسی به اینترنت، شبکه "شاد" و آنتن‌دهی موبایل برای ساکنان منطقه به‌همراه داشته باشد.
لرستان| مشکل دسترسی دانش‌آموزان مناطق محروم به شبکه "شاد" باید برطرف شود/ بهره‌برداری از سایت مخابراتی "اسلام‌آباد" بروجرد

کوهنانی نیوز :فاطمه مقصودی، با اشاره به اینکه”سایت مخابراتی منطقه اسلام آباد شهرستان بروجرد افتتاح می‌شود” اظهارداشت: این سایت مخابراتی که به صورت “۴G” است، در یک منطقه محروم شهرستان بروجرد واقع شده که به بهره‌برداری می‌رسد؛ همچنین  این سایت مخابراتی یا «BTS» می‌تواند پوشش‌دهی خوبی از جهت اینترنت و آنتن‌دهی موبایل برای ساکنان این منطقه به همراه داشته باشد.

وی افزود: امیدوارم بتوانیم در نقاط دیگر شهرستان و روستاهای اطراف چنین امکاناتی را راه‌اندازی کنیم، به ویژه اینکه در شرایط فعلی که بچه‌ها و دانش‌آموزان عزیز ما به صورت مجازی مشغول به تحصیل هستند و استفاده از شبکه شاد نیاز به اینترنت خوبی دارد، راه‌اندازی این گونه سایت‌ها مناسب و ضروری است.

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس عنوان کرد: نیاز همه مردم در این روزها استفاده بهینه از اینترنت برای دانش‌آموزان است که این سایت در این محله مشکلات دانش‌آموزان را به حداقل می‌رساند و اگر بخواهیم این مشکل را به‌صورت جدی مرتفع کنیم تقریباً به راه‌اندازی ۲۰ سایت دیگر در سطح شهر و روستا نیازمند هستیم که البته بهره‌برداری از آنها حدود ۲ سال زمان می‌برد.

مقصودی تصریح کرد: اگر نگاه ما یک نگاه جهانی باشد می‌توانیم از تمام موانع عبور کنیم؛ باید برای رسیدن یه این مورد قدم‌های موثر ثمری را برداشته تا مشکلات مردم رفع شود.

وی خاطرنشان کرد: مردم ما شایستگی این را دارند که به بهترین‌ها دست پیدا کنند؛ پس باید بذر امید را در وجود آنها پاشید و زمینه‌ای برای خدمات بزرگتر را فراهم کرد و به آنها این نوید را داد و گفت تا وقتی ما هستیم به آنها خدمت خواهیم کرد.

انتهای پیام/

لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=14801

برچسب ها