کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

15 رجب 1444 Sunday, 5 February , 2023
7

آتش در پناهگاه حیات‌وحش «سفیدکوه» مهار شد

مسئول پناهگاه حیات‌وحش سفیدکوه: آتش در پناهگاه حیات‌وحش «سفیدکوه» مهار شد   مسئول پناهگاه حیات‌وحش سفیدکوه گفت: بی‌توجهی برخی گردشگران سبب آتش سوزی در پناهگاه حیات‌وحش «سفیدکوه» شد که با حضور به‌موقع محیط‌بانان پناهگاه سریعاً کنترل شد.  خسرو بهلولی صبح امروز در جمع خبرنگاران از حریق در پناهگاه حیات‌وحش سفیدکوه خبر داد و اظهار داشت: […]

مسئول پناهگاه حیات‌وحش سفیدکوه:

آتش در پناهگاه حیات‌وحش «سفیدکوه» مهار شد

 
آتش جنگل لس‌آنجلس

مسئول پناهگاه حیات‌وحش سفیدکوه گفت: بی‌توجهی برخی گردشگران سبب آتش سوزی در پناهگاه حیات‌وحش «سفیدکوه» شد که با حضور به‌موقع محیط‌بانان پناهگاه سریعاً کنترل شد.

 خسرو بهلولی صبح امروز در جمع خبرنگاران از حریق در پناهگاه حیات‌وحش سفیدکوه خبر داد و اظهار داشت: حریق در پناهگاه حیات‌وحش سفیدکوه با حضور به‌موقع محیط‌بانان پناهگاه سریعاً کنترل شد.

وی افزود: محیط‌بانان پناهگاه حین گشت و کنترل روزانه در حوزه استحفاظی متوجه آتش‌سوزی در پناهگاه شده و با تلاش فراوان علی‌رغم وزش باد، که کنترل و اطفاء حریق را بسیار با مشکل مواجه می‌کند موفق به اطفاء حریق در پناهگاه شدند.

مسئول پناهگاه حیات‌وحش سفیدکوه عنوان کرد: بی‌توجهی برخی گردشگران به رعایت نکات ایمنی سبب ایجاد آتش‌سوزی در طبیعت می‌شود که عامل آتش‌سوزی در پناهگاه نیز عامل انسانی بود.

آتش در پناهگاه حیات‌وحش «سفیدکوه» مهار شد
لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=68