کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

6

حجت الاسلام والمسلمین مبلغی با آیت الله رئیسی ریاست قوه قضائیه دیدار کرد.

حجت الاسلام والمسلمين مبلغي با آيت الله رئيسي رياست قوه قضائيه ديدار كرد.

کوهنانی نیوز :حجت الاسلام و المسلمین محمدرضا مبلغی نماینده مردم کوهدشت و رومشگان در مجلس شواری اسلامی در دیدار اعضای فراکسبون روحانیت مجلس با رئیس قوه قضاییه ، طی سخنان مهمی ، با تشکر وتجلیل از آیت الله رئیسی در مبارزه با فساد و روحیه فساد ستیزی ایشان که بارقه امید را در جامعه ایجاد کرده است، یادآور شد که اجرای عدالت در جامعه با ورود قدرتمندانه قوه قضائیه امکان پذیر است.

حجت الاسلام مبلغی ادامه داد: عدم ورود بموقع و مناسب دادستان در ناهنجاریهای اجتماعی بالاخص نزاع ها که می تواند مشکلاتی را در جامعه به وجود آورد خواست برخوردو اقدامات موثر و قوی در این خصوص انجام پذیرد .

حجت الاسلام مبلغی برخورد قانونی و مناسب با متخلفین را عامل نظم و امنیت در جامعه خواند و متذکر شد برخورد ضعیف دادستان میتوانداین ذهنیت غلط را برای طرفین نزاع ها القاء کند که خود ، باید حق خود را بگیرند و دستگاه قضا برای آنان کاری انجام نمیدهد.

وی در ادامه سخنانش از زحمات دادگستری استان لرستان و حوزه انتخابیه خود تشکر کرد و تقویت دادگاه های عمومی و کیفری را حائز اهمیت دانست و از آیت الله رئیسی تقاضا کرد ضمن عنایت و توجه ویژه به توسعه قضایی شهرستان های کوهدشت و رومشگان ، دادگاه عمومی در بخش های گراب و درب گنبد در اسرع وقت راه اندازی شود .

آیت الله رئیسی رئیس قوه قضاییه در این دیدار نسبت به توسعه قضایی و تقویت و راه اندازی دادگاه های عمومی و کیفری در بخش های گراب و درب گنبد دستور مساعد صادر کرد.

انتهای پیام/

لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=14999

برچسب ها