کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

5

‍ برگزاری اولین جلسه کمیته اطلاع رسانی ستاد کرونا

کمیته اطلاع رسانی ستاد کرونا، نخستین جلسه این کمیته در شهرستان کوهدشت به میزبانی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور نمایندگان ارگان‌ها و ادارات مربوطه در این زمینه برگزار گردید

به گزارش کوهنانی نیوز دبیرخانه کمیته اطلاع رسانی ستاد کرونا، نخستین جلسه این کمیته در شهرستان کوهدشت به میزبانی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور نمایندگان ارگان‌ها و ادارات مربوطه در این زمینه برگزار گردید و تصمیمات لازم در این خصوص اتخاذ گردید.

آقای پرویز نورمحمدی مسئول کمیته اطلاع رسانی ستاد کرونا با اعلام این خبر در ادامه بر عزم جدی دستگاه‌های اجرایی جهت مقابله با کرونا تأکید کرد و در این خصوص ابراز داشت: در مقابله با ویروس منحوس کرونا بیش از هر چیز نیازمند مشارکت شهروندان و رعایت پروتکل‌های بهداشتی هستیم و در این زمینه کمیته اطلاع رسانی ستاد کرونا با تمام توان و با بهره‌گیری از تمامی ظرفیت‌های موجود بستر لازم را جهت اجرای موفق برنامه‌های صورت گرفته در بحث مقابله با کرونا را از طریق اطلاع رسانی و فرهنگ سازی لازم در این راستا را با جدیت و به صورت مداوم و مستمر پیگیری خواهد کرد.

وی در پایان به مصوبات نخستین جلسه کمیته اطلاع رسانی کرونا در شهرستان کوهدشت اشاره کرد که در ادامه از نظر شما مخاطبان گرامی می‌گذرد:

  1. شهرداری و شبکه بهداشت موظف شدند به صورت مستمر اطلاع رسانی لازم را با بلندگو در سطح شهر به صورت میدانی انجام دهند.
  2. مصوب گردید کمیته‌های زیرمجموعه ستاد مدیریت کرونا اقدامات انجام شده خود را به صورت مصور و مکتوب به دبیرخانه کمیته اطلاع رسانی ستاد کرونا ارسال نمایند.
  3. اقدامات لازم قانونی جهت محدود سازی فعالیت کانال‌های پرس و پو در فضای مجازی صورت گیرد.
  4. اقدامات لازم جهت ساماندهی و محدود سازی مداحان از سوی تبلیغات اسلامی شهرستان کوهدشت انجام گیرد و گزارش آن به دبیرخانه ستاد اطلاع رسانی کرونا جهت اطلاع عموم منعکس گردد.
    چاپخانه‌ها از چاپ اعلامیه ترحیم امتناع نمایند و یا الزاماً از نشر زمان و مکان برگزاری این گونه مراسمات خودداری نمایند و به جای آن به چاپ تذکرات کرونایی در اعلامیه‌های خود بپردازند.

انتهای پیام/

لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=15041

برچسب ها