کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

13 جماد أول 1444 Tuesday, 6 December , 2022
4

سخنان امام جمعه محترم شهر کوهنانی در خطبه های آخرین جمعه ماه مبارک رمضان درروز جهانی قدس

حجت الاسلام آروانی در خطبه های نماز جمعه کوهنانی با تقدیر از حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس روز قدس را سلاح کارآمد جهان اسلام علیه معامله خائنانه قرن دانست و گفتند با حضور گسترده امت اسلام و وجود مقاومت  اسلامی و هوشیاری ملت فلسطین این طرح ننگین، ابتر و شکست خورده است. […]حجت الاسلام آروانی در خطبه های نماز جمعه کوهنانی با تقدیر از حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس روز قدس را سلاح کارآمد جهان اسلام علیه معامله خائنانه قرن دانست و گفتند با حضور گسترده امت اسلام و وجود مقاومت  اسلامی و هوشیاری ملت فلسطین این طرح ننگین، ابتر و شکست خورده است.

?امام جمعه محترم کوهنانی سخنان متناقض آمریکایی ها در برابر ایران را از روی عجز، استیصال و سردرگمی دانست و گفتند جنگ روانی و فشار تهدید حداکثری از طرفی و سخن از مذاکره از طرف دیگر با هدف باج گرفتن از نظام و ایجاد  اختلاف در بین مسئولین و اختلاف بین مردم، مسئولین و جریانات دانست که با هوشیاری خنثی میشود.
ایشان در ادامه افزودند نمایان شدن ماهیت دینی اعتقادی، انقلاب و  ملت ایران و آشکار شدن چهره وحشی و ضد دین و ضد مردمی رژیم پهلوی از جمله پیامهای قیام ۱۵ خرداد میباشد

?خطیب جمعه کوهنانی ضمن بزرگداشت فرا رسیدن سالگرد ارتحال بنیانگذار کبیر  انقلاب اسلامی  حضرت امام خمینی (ره) بر پایبندی به وصیت نامه و آرمانهای امام راحل و انقلاب تاکید کرد و خواستار حضور گسترده مردم بخش در مراسم سالگرد ارتحال امام شدند.

?وی در پایان برخدمت بیشتر و احساس مسئولیت مدیران در خدمت به مردم و همچنین مشارکت مردم در امور عمومی اجتماعی تاکید کرد و خواستار
تشکیل گروه های مردم نهاد و جهادی و حضور مشارکت مردم در هنگام بلایای طبیعی از قبیل سیل، آتش سوزی  و زلزله شدند.
ایشان مطالبه گری و نظارت مردم  را عامل رشد و رفع نواقص دانست و مسئولین را از برخورد تند با نقد و مطالبه گری قانونی و بجای مردم  بر حذر داشت.

روابط عمومی ستاد نماز جمعه کوهنانی

لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=6182