کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

6

اعتراض شدید نماینده کوهدشت و رومشگان به عملکرد وزارت نیرو

سد معشوره و مطالبات بحق مردم در خصوص احداث این سد ، جلسه را ترك كرد و اعلام كرد هرگز در خصوص حق مردم کوتاه نخواهد آمد

به گزارش پایگاه خبری کوهنانی نیوز حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا مبلغی نماینده مردم شریف کوهدشت و رومشکان در مجلس شورای اسلامی در اعتراض به عملکرد وزارت نیرو در تخصیص آب سد معشوره و مطالبات بحق مردم در خصوص احداث این سد ، جلسه را ترک کرد و اعلام کرد هرگز در خصوص حق مردم کوتاه نخواهد آمد.

در جلسه مجمع نمایندگان استان لرستان با معاونین وزارت نیرو ، حجه الاسلام والمسلمین مبلغی دستیابی به آب را حق اولیه مردم کوهدشت و رومشکان دانست و محرومیت و فقر موجود را ناشی از عدم توجه مسئولان وزارت نیرو به این مردم بزرگ دانست. ایشان تبعیض میان مردم استان های مختلف را در بهره مندی و تخصیص آب، ظالمانه و خارج از دین، انصاف و حقوق انسانی ذکر کرد و از معاون وزارت نیرو خواستار احقاق حق مردم کوهدشت و رومشکان شد.

وی عملکرد نامناسب وزارت نیرو را در سالیان گذشته در دستکاری تخصیص سد معشوره و کم کردن حجم این سد و عدم اجرای مصوبه هیئت دولت را در سال ۸۴ نسبت به سد مذکور مورد انتقاد خود قرار داد.

در ادامه حجه الاسلام مبلغی در اعتراض به سخنان غیر منصفانه معاون وزیر نیرو و به دلیل عملکرد نامناسب وی در تخصیص آب و حجم اندک در نظر گرفته شده برای سد معشوره جلسه را ترک کرد.
ایشان اعلام کرد به هیچ وجه در پیگیری مطالبات بحق مردم کوتاه نخواهد آمد.

لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=15467

برچسب ها