کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

13 جماد أول 1444 Tuesday, 6 December , 2022
4

استفاده از امکانات دولتی برای تبلیغات انتخاباتی ممنوع است

معاون پیشگیری از جرم دادگستری استان لرستان گفت: استفاده از امکانات و وسایل دولتی، خبرگزاری‌ها و روزنامه‌های دولتی در تلبیغات، و فروش یا خرید آرا جرم محسوب می‌شود. به گزارش کوهنانی نیوز به نقل از  خبرگزاری فارس از خرم‌آباد،محمدتقی شاکرمی ظهر امروز در گردهمایی فرمانداران و دادستان‌های استان لرستان که با موضوع پیشگیری از جرائم […]

معاون پیشگیری از جرم دادگستری استان لرستان گفت: استفاده از امکانات و وسایل دولتی، خبرگزاری‌ها و روزنامه‌های دولتی در تلبیغات، و فروش یا خرید آرا جرم محسوب می‌شود.

به گزارش کوهنانی نیوز به نقل از  خبرگزاری فارس از خرم‌آباد،محمدتقی شاکرمی ظهر امروز در گردهمایی فرمانداران و دادستان‌های استان لرستان که با موضوع پیشگیری از جرائم و تخلفات انتخاباتی برگزار شد،ضمن تبریک اعیاد شعبانیه گفت: چشم دنیا به انتخابات پیش روی کشور ما بوده و لذا انتخابات از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

وی افزود: انتخابات هم دارای چالش و هم دارای خوبی‌هایی است و این گردهمایی به سبب بحث انتخابات و بررسی چالش‌ها و نقاط بحران زا برگزار شده است تا بتوانیم برای آنها برنامه ریزی کرده و بتوانیم با توکل بر خداوند متعال با مشارکت حداکثری و امنیت کامل انتخابات را برگزار کنیم.

معاون پیشگیری از جرم دادگستری استان لرستان در ادامه بیان داشت: در بحث ستادها، ستادهای مردمی نامزذهای ریاست جمهوری باید به گونه‌ای مدیریت شوند که مشکلی با ستادهای اصلی پیش نیاید.

وی خاطرنشان کرد: تخلفات یا ممکن است از ناحیه مردم باشند یا از ناحیه مدیران و مسئولان دولتی، و ما باید کاری کنیم که مردم نسبت به نظام بی اعتماد شوند.

شاکرمی با اشاره به این موضوع که استفاده از امکانات و وسایل دولتی، خبرگزاری‌ها و روزنامه‌های دولتی، فروش یا خرید آرا جرم محسوب می‌شود، گفت: تبلیغات زود هنگام از جرائم انتخاباتی است و در هر زمان که به وقوع بپیوندند جرم بوده و دادستان‌های استان می توانند اقدامات لازم را در این راستا انجام دهند.

این مسوول عنوان داشت: برخورد با متخلفان باید به گونه‌ای باشدکه انتخابات آرام برگزار شود.

وی عنوان کرد:این نکته که رفتار و کردار ما بهترین عملکرد ماست و باید حق الناس را بصورت تمام و کمال رعایت کنیم و لذا باید از فرصت فرماندار و دادستان بودن استفاده کنیم و امانتدار مردم باشیم زیرا منصبهای ما گذرا هستند.

لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=1551