کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

8

اعلام برنامه‌های دولت در سومین روز از دهه فجر

مدیرکل روابط عمومی استانداری لرستان برنامه های مهم و شاخص دولت در سومین روز از دهه مبارک فجر را در استان لرستان تشریح کرد.

به گزارش پایگاه خبری کوهنانی نیوز به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان، فاطمه ایرانی در مصاحبه با برنامه رادیویی ((سلام لرستان)) به ارائه گزارشی از برنامه های سومین روز از دهه مبارک فجر پرداخت.

مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان ضمن تبریک دهه فجر گفت: دهه فجر دهه رسیدن به اوج بلندی و قدرت و نجات از ظلمت استثمار است.

فاطمه ایرانی با اشاره به روز شمار دهه فجر گفت: امروز سه شنبه سومین روز از دهه فجر با عنوان انقلاب اسلامی، جوان ایرانی امید،خودباوری و پیشرفت علمی نامگذاری شده است.
وی در خصوص برنامه های مهم و شاخص امروز استان در دهه مبارک فجر گفت: امروز در سطح شهرستان های استان برنامه های مختلفی انجام خواهد شد که به شرح زیر است:
شهرستان درود؛ افتتاحیه کارگاه بسته بندی مواد غذایی
شهرستان دلفان؛ افتتاح پروژه پست هوایی احمداباد و اصلاح شبکه روستایی
شهرستان سلسله؛ کلنگ‌زنی ایستگاه آتش نشانی و افتتاح چند طرح خود اشتغالی شهرستان چگنی؛ عملیات آبرسانی چند روستا و افتتاح ۱۶ پروژه عمرانی در دهیاری های بخش مرکزی
شهرستان رومشکان؛ افتتاح دو مرکز تحت عنوان مثبت زندگی در بخش مرکزی و سوری.

مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری لرستان در پایان با اشاره به مصاحبه رسانه‌ای فرمانداران سطح استان در ایام دهه فجر گفت: امروز نورالدین درمنان فرماندار محترم شهرستان دلفان در پخش زنده رادیو تلویزیونی ساعت ۸:۳۰ و احمد گودرزیان فرماندار محترم شهرستان بروجرد در ساعت ۱۳ در شبکه افلاک به تبیین برنامه های شهرستان مربوطه در دهه مبارکه فجر خواهند پرداخت.

انتهای پیام/

لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=16955

برچسب ها