کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

5
فرمانده انتظامی کوهدشت

دستگیری۸ خرده فروش و کشف مقادیری مواد مخدردر کوهدشت

فرمانده انتظامي کوهدشت از دستگيري 8 خرده فروش و کشف 800گرم انواع مواد مخدر دراجرای عملیات ضربتی پلیس در اين شهرستان خبر داد

کوهنانی نیوز ؛ ،سرهنگ “نبی اله قاسمی” در گفت و گو با خبرنگاران، گفت: در راستای اجرای طرح امنیت محله محور و همچنین در راستا پاسخگویی به خواسته های شهروندان مبنی بر برخورد با خرده فروشان مواد مخدر و پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز، ماموران انتظامی این شهرستان اقدام به شناسایی خرده فروشان موادمخدر در سطح شهرستان کردند.
وی ادامه داد: مأموران با هماهنگی قضائی و در بازرسی از محل های مورد نظر ۸ خرده فروش موادمخدر را دستگیر و از آنان مقدار ۸۰۰گرم انواع مواد مخدر بسته بندی شده سنتی و صنعتی کشف کردند.
سرهنگ قاسمی افزود: ۸ دستگاه موتورسیکلت و خودرو متعلق به خرده فروشان موادمخدر توقیف۲۶ معتاد متجاهر نیز در این راستا دستگیر که به همراه پرونده های متشکله تحویل مراجع ذی صلاح شدند.
فرمانده انتظامی کوهدشت در پایان بیان داشت: ماموران انتظامی این شهرستان با اشراف اطلاعاتی در سطح شهرستان و حضور شبانه روزی در نقاط جرم خیز، اجازه جولان به قاچاقچیان مواد مخدر را نمی دهد و قاطعانه با آنان برخورد خواهند کرد.

لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=15521

برچسب ها