کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

5

‍ جلسه اداری جهت برگزاری مراسم پاسداشت ۹دی و اولین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی در رومشکان برگزار شد.

مراسم پاسداشت ۹دی و اولین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی در رومشکان برگزار شد

‍ به گزارش کوهنانی نیوز ؛ صبح روز یکشنبه هفتم دی ماه سال جاری با حضور حجت الاسلام والمسلمین فاطمی نیا امام جمعه رومشکان، دستیاری فرماندار رومشکان و همه مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان جلسه هماهنگی برگزاری مراسم بزرگداشت یاد و خاطره شهید والامقام سپهبد حاج قاسم سلیمانی و همچنین گرامیداشت یوم الله نهم دی در محل دفتر امام جمعه محترم حضور برگزار گردید.

بر اساس این گزارش در ابتدای این جلسه #حجتالاسلامفاطمی_نیا به جایگاه معنوی شهید سلیمانی در سرزمین های اسلامی اشاره کرد.

امام جمعه رومشکان افزود شهادت حاج قاسم سلیمانی در شرایط فعلی همچون شهادت امام حسین علیه السلام که حزن انگیر و ناراحت کننده است و لی باعث زنده شدن اسلام شد، شهادت ایشان نیز باعث اتحاد و همدلی بین آحادمردم و همچنین تقویت جبهه مقاومت و افول استکبار جهانی شد.

حاج آقا فاطمی نیا یادآور شد تشیع جنازه میلیونی حاج قاسم و در نوع خود بی نظیر بود و نشان داد که در جبهه نرم افزاری دشمن شکست خورده است.
وی همچنین تاکید کرد حاج قاسم یک مکتب است، و ما در دهه بصیرت که همراه با شهادت سردار سلیمانی شده است با زنده نگه داشتن این مکتب به زنده نگه داشتن اسلامی می انجامد.

در ادامه این جلسه #دستیاری فرماندار رومشگان ضمن عرض تسلیت بمناسبت سالگرد شهادت شهید سلیمانی گفت: حاج قاسم سلیمانی با تمسک به حضرت سیدالشهدا و با تلاش های بی وقفه ایشان در مقابله با استکبار جهانی توانست داعش را از صحنه روزگار محو کند.

فرماندار رومشکان همچنین افزود تشیع شهید سلیمانی در جهان بی نظیر بود و وظیمه ما تمکین از مسیر حاج قاسم است و آماده سازی این مسیر برای آیندگان است.

وی یادآور شد حفظ نظام و حضور در مراسم ۹ دی از واجب الوجوبات است و تجدید بیعد دوباره با ولایت است.

در پایان این جلسه #سرهنگآزادیفر فرماندهی سپاه ناحیه رومشکان و همچنین #کیانوش_سوری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رومشکان از برنامه های مورد نظر جهت بزرگداشت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی گزارشی ارائه دادند.

انتهای پیام/

لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=16290

برچسب ها