کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

6

بهره مندی تمام روستاهای کوهدشت و رومشکان از ارتباط مخابراتی/ برقراری فیبر نوری پشتیبان برای شهرستان کوهدشت

مبلغی مشکل حوزه انتخابیه خود را در بهره مند نبودن نقاط مختلف کوهدشت و رومشکان از پوشش مخابراتی و اینترنت ذکر کرد و خواستار برطرف شدن این مشکل شد.

کوهنانی نیوز ،حجت الاسلام و المسلمین مبلغی نماینده مردم شریف کوهدشت و رومشکان در مجلس شورای اسلامی با وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات مهندس آذری جهرمی دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار حجت الاسلام و المسلمین مبلغی مشکل حوزه انتخابیه خود را در بهره مند نبودن نقاط مختلف کوهدشت و رومشکان از پوشش مخابراتی و اینترنت ذکر کرد و خواستار برطرف شدن این مشکل شد.

وی مشکل دیگر را نبود رینگ ارتباط فیبر نوری پشتیبان برای کوهدشت برشمرد و اظهار داشت در مواقع بحران هر گاه به هر دلیل فیبر نوری شهرستان کوهدشت قطع شود، رینگ فیبر نوری پشتیبان که بتواند شهرستان را حمایت نماید وجود نداشته و ارتباط کلا قطع خواهد شد. به همین دلیل وجود رینگ پشتیبان ضروری است.

در ادامه مهندس آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در خصوص بهره مندی روستاهای فاقد فناوری ارتباطات دستور اکید دادند ارتباط مخابراتی برای تمامی روستاهای شهرستان کوهدشت و رومشکان با اولویت روستاهای بالای ۲۰ خانوار برقرار شود.

ایشان همچنین در خصوص برقراری رینگ ارتباطی فیبر نوری پشتیبان برای شهرستان کوهدشت دستورات لازم را به صورت کتبی صادر نمودند.

با اجرا شدن هر چه سریعتر این دستور تمامی مناطق کوهدشت و رومشکان تحت پوشش ارتباطی قرار گرفته و شبکه دارای ارتباط گسترده اینترنتی ۳G و ۴G خواهد شد به گونه ای که دانش آموزان در استفاده از برنامه شاد مشکلی نخواهند داشت.

انتهای پزام/

لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=16307

برچسب ها