کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

9
در راستای پویش سبز گازرسانی

کوهدشت دهه فجر امسال شهرستان سبز می شود

تا دهه فجر امسال تمامی روستاهای واجد الشرایط کوهدشت گازدار خواهند شد



به گزارش پایگاه خبری کوهنانی نیوز به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان لرستان؛ مهندس کرم گودرزی در حاشیه جلسه شورای اداری شهرستان کوهدشت که با حضور فرماندار شهرستان کوهدشت، حجت الاسلام والمسلمین دکتر مبلغی نماینده محترم مردم کوهدشت و رومشکان در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام والمسلمین طهماسبی امام جمعه شهرستان و جمعی از مدیران استانی و شهرستان برگزار شد، با بیان خبر فوق افزود: با گازرسانی به ۳۳ روستای شهرستان کوهدشت در بخش های مرکزی و درب گنبد تا دهه فجر امسال ، تمامی روستای واجد شرایط گازرسانی در این شهرستان از نعمت گاز برخوردار خواهند شد .

مدیر عامل شرکت گاز استان لرستان با اشاره به اینکه از ۱۸۱ روستای واجد شرایط گازرسانی که مجوز آنها صادر شده هم اکنون ۱۴۸ روستا از نعمت گاز طبیعی برخوردار و بقیه هم به همراه ۲۲ واحد صنعتی تا دهه فجر امسال گازدار می شوند، افزود: علیرغم شیوع ویروس کرونا و محدودیتهای موجود از ابتدای سال پروژه های گازرسانی شرکت گاز استان لرستان فعال بوده و دارای روند اجرایی مطلوبی می باشند.

گودرزی خاطر نشان کرد : تا پایان سال ۱۳۹۹ ،عملیات نصب انشعابات روستاهای گازدار شده بخش درب گنبد به اتمام می رسد و شهر درب گنبد و روستاهای واجد شرایط تابعه محدودیتی برای اشتراک پذیری ندارند .
وی با اشاره به اینکه وجود معارضین محلی در برخی از محورهای پروژه های گازرسانی سبب بروز مشکلاتی در اجرای کمی و کیفی آنها شده اند، افزود : با همدلی و همکاری بین مردم و مسئولین استانی و شهرستانی علی الخصوص فرماندار محترم کوهدشت بخش عمده ای از این مشکلات حل و فصل شده است. که این موضوع یکی از دلایل مهم پیشرفت پروژه های گاز رسانی در این شهرستان میباشد.

گودرزی ابراز امیدواری کرد که تا دهه مبارکه فجر تلاش های شبانه روزی کارکنان خدوم شرکت گاز استان لرستان به ثمر نشسته و پروژه های تکمیل شده هدیه ای به مردم شریف لرستان از طرف خدمتگزاران شرکت گاز باشد .

انتهای پیام/

لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=16434

برچسب ها