کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

13 جماد أول 1444 Tuesday, 6 December , 2022
4
فتایی خبر داد.

جمع‌آوری کودکان کار، معتادان متجاهر و متکدیان از لرستان

مسئول کمیته اطلاع‌رسانی ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا لرستان گفت: بر اساس مصوبه جلسه ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا استان در تاریخ ۲۱ فروردین‌ماه، کودکان کار، متکدیان و معتادان متجاهر از سطح شهرهای استان جمع‌آوری می‌شوند.
جمع‌آوری کودکان کار، معتادان متجاهر و متکدیان از لرستان

به گزارش پایگاه خبری کوهنانی نیوز : ، احمد حسین فتایی مسئول کمیته اطلاع رسانی ستاد استانی مدیریت کرونا در لرستان اظهار کرد: در جلسه ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا مقرر شد اداره‌کل بهزیستی استان و شهرداری‌ها با همکاری نیروی انتظامی و دادستانی نسبت به جمع‌آوری معتادان متجاهر، متکدیان، کودکان کار و افراد زباله گرد اقدام و در صورت آلوده نبودن افراد یاد شده، آن‌ها را به مراکز نگهداری ماده ۱۶ و در غیر این صورت به مراکز نقاهتگاهی هدایت کنند.

وی تصریح کرد: همچنین دهیاری‌های استان مأموریت یافتند تا با همکاری اداره‌کل دامپزشکی نسبت به ضدعفونی معابر و فضاهای عمومی روستاها اقدام کنند. فرمانداران شهرستان‌های استان نیز می‌بایست تا اطلاع ثانوی از برگزاری مجالس و مراسمات ختم و عزاداری در سطح شهرستان‌ها جلوگیری و با متخلفین برخورد قانونی به عمل آورند.

مسئول کمیته اطلاع‌رسانی ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا لرستان خاطرنشان کرد: جلوگیری از حضور عشایر سایر استان‌ها و همچنین هدایت عشایر وارد شده به خارج از مرزهای استان توسط تیم‌های ادارات کل امور عشایر و منابع طبیعی با همکاری دادستانی و نیروی انتظامی در اسرع وقت و اقدام لازم در جهت تامین دستکش مورد نیاز بازار استان توسط معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری و اداره‌کل صمت تا هفته آینده، از دیگر مصوبات این جلسه بود..

انتهای پیام /

لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=11066