کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

7

نماینده مردم کوهدشت و رومشکان در جمع مردم «هرین خلیفه» مطرح کرد:

✅ضرورت حفظ منابع طبیعی به‌عنوان مسئولیتی الهی/مطالبه کشاورزان هرین، ادامه فعالیتشان تا حصول نتیجه مرجع رسیدگی به اختلافات پیش‌آمده است

به گزارش پایگاه خبری کوهنانی نیوز، حجت‌الاسلام محمدرضا مبلغی در جمع مردم روستای هرین خلیفه اظهار داشت: نظام اسلامی ما مثل دوران طاغوت نیست که مردم نتوانند با مسئولان ارتباط بگیرند بلکه در این دوران راه دسترسی و ارائه مطالبات مردمی وجود دارد و مسئولان خادمی ملت را افتخار خود می‌دانند.

وی با اشاره به‌ضرورت حفظ منابع طبیعی، افزود: هر کاری که مردم نخواهند انجام شود میسر نخواهد شد، خداوند ما را به‌گونه‌ای آفریده است که بایستی در دل این محیط و زمین، زیست کنیم.

نماینده مردم کوهدشت و رومشکان در مجلس با اشاره به مرغوبیت و حاصلخیزی خاک کوهدشت، عنوان کرد: اگر ما بیائیم بر اساس منافع خودمان درختانی را قطع کنید به ضرر خودمان کارکرده‌ایم، بایستی نسبت به حفظ منابع طبیعی شامل: گیاهان،آب، درختان، زمین‌ها و… اهتمام ویژه‌ای داشته باشیم چراکه ما در این راستا یک مسئولیتی الهی داریم.

وی تصریح کرد: این مردم همیشه قانون‌مدار و پایبند به انقلاب اسلامی هستند، مطالبه‌شان این است که تبعیض قائل نشویم، محدودیت‌ها اگر صرفاً برای گروهی باشد این مشکل‌آفرین است.

مبلغی با اشاره به مطالبات مردم هرین خلیفه، گفت: مردم صاحبان این آب‌وخاک هستند، یکسری مسائل اختلافی بین مردم و منابع طبیعی صورت گرفته است که مرجعی قانونی در این راستا قضاوت خواهد کرد، دراین‌بین تا مرجع رسیدگی در قضاوت خود به نتیجه نهایی می‌رسد، مردم این منطقه مطالبه دارند که امسال نیز به کار کشاورزی خود ادامه دهند و این هم انتظار زیادی نیست چراکه این مردم عزیز به لحاظ درآمدی فقیربوده و مدافع آرمان‌های انقلاب اسلامی و راه شهدا هستند.

انتهای پیام/

لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=16453

برچسب ها