کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

4

امام جمعه کوهدشت: ضرورت رفع فاصله طبقاتی در جامعه/ کم‌کاری مسئولان عامل اصلی مشکلات مردم در جامعه است

طهماسبی بیان کرد: رزمایش اخیر پیامبر اعظم پیام مهمی را به استکبار جهانی و گروهک‌های تروریستی مخابره کرد، این رزمایش برای اولین بار در نوع خودش بی‌نظیر بود.

به گزارش کوهنانی نیوز ، ، حجت‌الاسلام ابراهیم طهماسبی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته کوهدشت، با اشاره به اینکه تقوا در رأس همه امور است، اظهار داشت: حضرت امام خمینی (ره) فرمود باید مشاهده کنیم زمانی که از جمهوری اسلامی می‌گوییم آیا به آن اعتقاد راسخ داریم، اگر معتقد هستیم مس باید الگوی ما در حکومت اسلامی همان حکومت علی بن ابی‌طالب (ع) باشد و مردم نیز در این حکومت تابع اسلام باشند.

وی افزود: معرفت دینی مردم و جامعه دینی از ملزومات محقق شدن حکومت دینی به شمار می‌رود و کسانی که در حکومت اسلامی هستند بایستی سیره امام علی را در نظر بگیرند و محبت به این امام همام را در عمل اثبات کرد.

امام‌جمعه کوهدشت با اشاره به اینکه مدیر بایستی حکیم و هوشیار باشد و کار امروز را به فردا موکول نکند، عنوان کرد: تقوا، دین‌داری، متعهد بودن، ایثار درراه خدا، بصیرت و… ازجمله شیوه‌های زمان‌داری است که امام علی (ع) در نهج‌البلاغه به آن‌ها اشاره فرموده است.

وی با اشاره به اینکه اساس کار حکومت اسلامی، مردم هستند، تصریح کرد: سخنرانی اخیر مقام معظم رهبری بسیار ارزشمند و در این شرایط فعلی بسیار سنجیده بود، ما حرکتی مقدس به نام انقلاب اسلامی شروع کردیم، امروز برخی عمق راهبردی نظام اسلامی را درک نمی‌کنند و یا نمی‌خواهند درک کنند.

و با اشاره به اینکه نقشه استکبار سلطه‌گری است، تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب در سخنرانی اخیر خود بر اینکه مردم از دعا غافل نشوند تأکید نمود و فرمود: هویت ملت زیربنای فکری یک حکومت است، افرادی که سرکار می‌آیند بایستی اسلام را در جامعه پیاده کنند و باید انسان‌ها تلقی‌شان این باشد که دین همیشه در اولویت است، هرکجا که مجاهدانه همچون حضرت امام خمینی (ره) عمل کردیم پیروز میدان بودیم.

طهماسبی با اشاره به این کلام مقام معظم رهبری که کم‌کاری مسئولان عامل اصلی مشکلات مردم در جامعه است، گفت: حضور همه مردم در انتخابات و انتخاب اصلح مورد تأکید مقام معظم رهبری است، ایشان سیاست‌های کلی نظام را نیز برای مسئولان ابلاغ فرمودند که این موارد اهمیت بسیار زیادی دارد.

امام‌جمعه کوهدشت بیان کرد: بایستی فاصله طبقانی در جامعه برطرف شود و در مورد بودجه باید ساختار آن اصلاح گردد تا اقتصاد به مسیر صحیح خود بیاید و مشکلات مردم برطرف شود.

وی ضمن تقدیر از مجلس در راستای طرح دوفوریتی اخیر گفت: آمریکا و استکبار جهانی با انتقال تروریست‌ها از بغداد، زندان‌های کردها و برخی نقاط دیگر به منطقه ادلب سوریه، قصد دارند از بازسازی سوریه و ورود آن به جامعه جهانی ممانعت کنند، درحالی‌که این نقشه شوم دشمنان نقش بر آب خواهد شد.

طهماسبی بیان کرد: رزمایش اخیر پیامبر اعظم پیام مهمی را به استکبار جهانی و گروهک‌های تروریستی مخابره کرد، این رزمایش برای اولین بار در نوع خودش بی‌نظیر بود.

امام‌جمعه کوهدشت ضمن تسلیت درگذشت نماینده سابق مردم کوهدشت و رومشکان در مجلس نهم و دهم، گفت: مسئولان شهرستان برای مردم کارکنید و باهم هماهنگ باشید، اگر مدیر کارآمد تغییر کند امری خطا است، الآن بایستی برای رونق اشتغال شهرستان تحرکی ایجاد شود، شهرداری کوهدشت نیز برای احداث پارکینگ در شهرستان برای جلوگیری از ترافیک اقدام کند.

وی با اشاره به‌ضرورت سرمایه‌گذاری در شهرستان بیان کرد: بنیاد مستضعفان در حال فعالیت در شهرستان است امیدواریم منجر به رفع محرومیت در این مناطق هدف منجر شود.

انتهای پیام/

لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=17307

برچسب ها