کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

6

هدف از برگزاری کنگره ۶۳۰۰ شهید لرستان توسعه‌ و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است

استاندار لرستان: کنگره ملی ۶۳۰۰ شهید لرستان را با آمادگی کامل و اثرگذاری بالا برگزار خواهیم کرد .

کوهنانی نیوز، چهارمین جلسه برگزاری کنگره ملی ۶۳۰۰ شهید لرستان به ریاست دکتر خادمی و با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه خرم آباد، معاونین استاندار، فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل علیه السلام و سایر اعضا به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد .

استاندار لرستان در این جلسه با تقدیر از زحمات اعضای کنگره گفت: در زمینه برگزاری کنگره ملی ۶۳۰۰ شهید لرستان فعالیت هایی از تابستان سال گذشته آغاز و طبق برنامه ریزی های انجام شده به خوبی در حال پیشروی است .

دکتر خادمی اظهار داشت: هدف از برگزاری کنگره ملی ۶۳۰۰ شهید لرستان، توسعه‌ و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است، به دنبال انجام یک کار پروژه ای نیستیم و این کنگره را با آمادگی کامل و اثرگذاری بالا برگزار خواهیم کرد .

وی در ادامه افزود: در همین راستا همه دستگاه‌های اجرایی استان را برای برگزاری این کنگره بسیج کرده‌ایم و در کنار آن ها از ظرفیت تمامی اقشار و گروه ها نیز بهره گیری خواهیم کرد .

استاندار لرستان با اشاره به عملکرد قابل قبول کمیته ها در این رابطه تصریح کرد: به واسطه ی شیوع کرونا و تاثیر آن بر برگزاری گردهمایی هایی که نیاز به تجمع است، دچار محدودیت هایی شده ایم که کندی در انجام برخی از امورات را در پی داشته و باید با تلاش از برنامه ریزی عقب نمانیم .

دکتر خادمی یادآور شد: تمام تلاش خود را می کنیم تا برنامه‌ای در شأن شهدا و مردم استان اجرا نماییم، ضمن آنکه آمادگی برای انجام کنگره ملی ۶۳۰۰ شهید لرستان را در بازه زمانی کوتاهی داریم و در این رابطه از منابع استانی، ملی و کمک های مردمی نیز استفاده خواهیم کرد .

انتهای پیام/

لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=18123

برچسب ها