کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

2

مجری طرح سد بختیاری، شرکت آب نیرو است، دسترسی سد هم از طریق استان لرستان است.

سید موسی خادمی در گفتگو با روابط عمومی استانداری خصوص موضوع سد بختیاری گفت:

کوهنانی نیوز، سید موسی خادمی در گفتگو با روابط عمومی استانداری خصوص موضوع سد بختیاری گفت: این سد متعلق به لرستان است و آخری اقدامی که با پیگیری استانداری لرستان در سال گذشته توسط شورای اقتصاد انجام شده فاینانس و تامین مالی خارجی این پروژه توسط کشور چین است که نهایی و تامین شده است که برای تحقق امر پیگیری‌های جدی از طریق معاون اول محترم ریاست‌جمهور و سازمان برنامه‌وبودجه توسط استانداری انجام‌شده و بخش مهمی از موانع اجرایی طرح رفع گردیده است و البته به دلیل تحریم‌های بانکی این مصوبه هنوز اجرایی نشده است.

خادمی افزود: مجری این طرح شرکت آب نیرو است که مسئولیت و تخصص آن اجرای این‌گونه سدها می‌باشد و دسترسی سد هم از طریق استان لرستان است.

خادمی گفت: حالا ممکن است نامه‌ای توسط نماینده‌ای نوشته شود و بگویند جهت بررسی و پیگیری اما هیچ اتفاقی در این حوزه نیفتاده و نخواهد افتاد.

استاندار لرستان تاکید کرد: قطعاً اجرای این سد از طریق لرستان خواهد بود و به‌ویژه در دوران اجرا حتماً عناصر اجرایی و دسترسی به سد از طریق استان لرستان انجام می‌پذیرد.

نماینده عالی دولت در استان تصریح کرد: همان‌گونه که اشاره شد، مجری طرح ملی است و هیچ‌کدام از شرکت‌های آب استانی مجری طرح نیستند و طراحی، ساختار کار و محل قرار گیری سد و … همه در استان لرستان است و به تبع آن موضوعات هم متوجه استان لرستان است و این‌گونه مکاتبات هیچ تأثیری روی پروژه و جابجایی آن ندارد.

انتهای پیام/

لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=19292

برچسب ها