کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

4

‍ امام جمعه رومشکان: مسئله‌ فرهنگ قالب زندگی است و این قالب باید در جامعه پیاده سازی شود

دیدار معاون توسعه مدیریت و منابع و همچنین مدیر حراست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان با امام جمعه رومشکان

به گزارش پایگاه خبری کوهنانی نیوز
صبح روز یکشنبه سوم مرداد ماه سالجاری؛
حجتالاسلاموالمسلمینفاطمی نیا امام جمعه رومشکان در نشست صمیمی که با معاون توسعه مدیریت و منابع و مدیر حراست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان و همچنین رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رومشکان داشت ضمن اشاره به ظرفیت ها و پتانسیل های موجود در حوزه های فرهنگی و هنری شهرستان رومشکان گفت: فرهنگ مهمترین مسئله جامعه است و رسالت متولیان فرهنگ از جمله اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی توسعه فرهنگ و هنر و همچنین زیر ساخت های آن است.

کوهنانی نیوز.حجت الاسلام والمسلمین فاطمی نیا تصریح کرد رومشکان با پیشینه تاریخی، فرهنگی و مذهبی که دارد هنرمندان آن می توانند حرف های زیادی در سطح استان و حتی کشور داشته باشند که این امر ظرفیت فرهنگ و هنر این دیار را نشان می دهد.

امام جمعه رومشکان ابراز داشت مسئله‌ فرهنگ قالب زندگی است و این قالب باید در جامعه پیاده سازی شود و بهترین دستگاه برای این امر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی است و البته همه نهادها و دستگاههای اجرای برای کمک به فرهنگ عمومی باید تلاش کنند.

حجت الاسلام والمسلمین فاطمی نیا تاکید کرد برای جذابیت فرهنگ و پیاده سازی آن در جامعه هیچ ابزاری مناسب تر و تاثیر گذار تر از هنر نیست و مجموعه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برای دسترسی به اهداف خود نیازمند استفاده از ابزار هنر است و این ابزار نیاز به هزینه کردن دارد.

امام جمعه رومشکان با تقدیر از عملکرد #کیانوشسوری مدیر انقلابی و جوان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رومشکان از #احمدحسینفتایی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان بخاطر این انتخاب تقدیر و تشکر کرد و افزود خوشبختانه امروز مردم احساس میکنند در سطح شهرستان فعالیت های فرهنگی صورت میگیرد و انتظاراتشان نسبت به قبل خیلی بیشتر شده است و لذا می طلبد اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان در بحث اعتبارات فرهنگی بصورت ویژه به این شهرستان محروم رومشکان نگاه کنند و این عین عدالت است چراکه بیش از این مورد غفلت قرار گرفته است.

در ادامه این دیدار #علینیکسرشت معاون توسعه مدیریت و منابع اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان ضمن تشکر از حمایت های همیشگی امام جمعه رومشکان از فعالیت های فرهنگی و هنری در شهرستان رومشکان ابراز داشت متاسفانه اعتبارات فرهنگی جوابگوی فعالیت های فرهنگی و هنری در شهرستان ها نیست و امیدواریم تصمیمات کلانی در سطح کشور برای رفع این مشکل گرفته شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان افزود بدون شک باید برای توسعه زیرساخت های فرهنگی مردم ولایت مدار شهرستان رومشکان اقدام عاجل صورت بپذیرید و در جلسات آتی اداره کل، مشکلات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رومشکان مطرح و برای رفع آنها راه حل هایی ارائه خواهد شد.

علی نیک سرشت تصریح کرد با حضور مدیر تلاشگر فعلی این اداره که خود بومی شهرستان رومشکان می باشد در این مدت کوتاه اتفاقات خوبی افتاده است و امید است با حمایت های بیشتر شرایط نیز بهتر شود.

انتهای پیام /

لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=19424

برچسب ها