کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

15 رجب 1444 Sunday, 5 February , 2023
5

۱۴زخمی و ۲ کشته بر اثر برخورد خودروها در محور پل‌دختر به اندیمشک

سرپرست اورژانس کشور گفت: بر اثر برخورد میان اتوبوس، مینی‌بوس و نیسان در جاده پل‌دختر به اندیمشک، دو نفر کشته و ۱۴ نفر هم مصدوم شدند.   کوهنانی نیوز : “پیرحسین کولیوند” اظهار داشت: در ساعت ۲ و ۳۵ دقیقه بامداد امروز بر اثر برخورد بین سه دستگاه اتوبوس، مینی‌بوس و وانت ۲ نفر کشته شدند. […]

سرپرست اورژانس کشور گفت: بر اثر برخورد میان اتوبوس، مینی‌بوس و نیسان در جاده پل‌دختر به اندیمشک، دو نفر کشته و ۱۴ نفر هم مصدوم شدند.

 

کوهنانی نیوز : “پیرحسین کولیوند” اظهار داشت: در ساعت ۲ و ۳۵ دقیقه بامداد امروز بر اثر برخورد بین سه دستگاه اتوبوس، مینی‌بوس و وانت ۲ نفر کشته شدند.

 

وی ادامه داد: در این تصادف ۱۴ نفر مجروح شدند که ۱۲ نفر از آن‌ها به بیمارستان امام خمینی (ره) پل‌دختر و دو نفر به بیمارستان امام علی (ع) اندیمشک منتقل شدند.

 

سرپرست اورژانس کشور افزود: در این حادثه راننده وانت نیسان و مینی‌بوس جان خود را از دست دادند.

 

شایان ذکر است ظرف دو روز گذشته نیز چندین تصادف در محورهای لرستان به وقوع پیوست.

 

عصر جمعه ۳۰ تیرماه در اثر برخورد دو دستگاه خودروی سواری پراید و پژو در کیلومتر ۳۵ محور بروجرد-اراک ۱۲ نفر از سرنشینان این خودروها مصدوم شدند.

 

بامداد روز گذشته نیز واژگونی یک دستگاه پژو پارس در کیلومتر ۱۵ محور بروجرد – اراک، موجب مرگ یک نفر شد.

روز پنجشنبه ۲۹ تیرماه هم تصادف دو دستگاه خودرو پراید در محور خرم‌آباد ـ کوهدشت ۷ مصدوم و یک کشته بر جای گذاشت؛ این در حالی است چهارشنبه ۲۸ تیرماه بر واژگونی یک دستگاه خودرو سواری پژو پارس در کیلومتر ۴۰ محور خرم‌آباد به کوهدشت محدوده شهرستان چگنی نرسیده به پل تاریخی کشکان دو سرنشین این خودرو جان باختند./یافته

۱۴زخمی و ۲ کشته بر اثر برخورد خودروها در محور پل‌دختر به اندیمشک
لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=2340