کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

15 رجب 1444 Sunday, 5 February , 2023
7

دستگیری ۶۵ معتاد تابلو در کوهدشت

دستگیری ۶۵ معتاد تابلو در کوهدشت کوهنانی نیوز :جانشین فرمانده انتظامی کوهدشت از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی ومبارزه با خرده فروشان مواد مخدر در این شهرستان خبر داد . سرهنگ “تیمور گراوند” اظهار داشت: روز گذشته در اجرای طرح مبارزه با خرده فروشان مواد مخدر با موضوع جمع آوری معتادان تابلو و پرخطر با […]

دستگیری ۶۵ معتاد تابلو در کوهدشت

کوهنانی نیوز :جانشین فرمانده انتظامی کوهدشت از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی ومبارزه با خرده فروشان مواد مخدر در این شهرستان خبر داد .
سرهنگ “تیمور گراوند” اظهار داشت: روز گذشته در اجرای طرح مبارزه با خرده فروشان مواد مخدر با موضوع جمع آوری معتادان تابلو و پرخطر با رویکرد سارق و کنترل محل های پاتوق آنان توسط عوامل اجرایی وستادی این فرماندهی با مشارکت وهمکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و با هماهنگی مقام قضائی اجراء شد .
وی با بیان دستگیری ۶۵ نفر معتاد افزود: در اجرای این طرح ۹ نفر به جرم مواد مخدر، ۴۱ معتاد تابلو، سه سارق و ۱۲ نفر متهم تحت تعقیب مقام قضائی دستگیر شد .
سرهنگ گراوند خاطر نشان کرد : همچنین در این راستا دو دستگاه خودرو و موتور سیکلت سرقتی ، یک فقره محتویات داخل خودرو، ۸ جام قلیان ومقادیری مواد مخدر کشف شد .
وی در پایان با اعلام این که خانواده ها باید مراقب فرزندان خود بوده و با کنترل دوستان و تقویت آموزه های دینی از ورود آنان به منجلاب اعتیاد جلوگیری کنند از جوانان و نوجوانان خواست : در صورت هر گونه مشکل فردی ، اجتماعی ، روانشناسی و … جهت مشاوره و راهنمایی به دایره مشاوره و مددکاری این فرماندهی مستقر در کلانتری های ۱۱ و ۱۲ شهرستان مراجعه و موارد مشکوک را بدون فوت وقت به مرکز فوریت های پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.

دستگیری ۶۵ معتاد تابلو در کوهدشت
لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=2363