کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

15 رجب 1444 Sunday, 5 February , 2023
4

طرح ابرسانی منطقه وسکور کوهنانی آماده بهره برداری است

مدیر نظارت بر اجرای طرح­‌های شرکت آبفار لرستان: مجتمع آبرسانی وسکور  بخش کوهنانی کوهدشت آماده بهره‌­برداری است کوهنانی نیوز :مدیر نظارت بر طرح‌­های شرکت آبفار لرستان گفت: مجتمع آبرسانی وسکور  بخش کوهنانی شهرستان کوهدشت آماده بهره­‌برداری بوده و مقرر شده تا در هفته دولت افتتاح شود. به گزارش کوهنانی نیوز :مجتبی دالوند بیان کرد: این […]

مدیر نظارت بر اجرای طرح­‌های شرکت آبفار لرستان:
مجتمع آبرسانی وسکور  بخش کوهنانی کوهدشت آماده بهره‌­برداری است
کوهنانی نیوز :مدیر نظارت بر طرح‌­های شرکت آبفار لرستان گفت: مجتمع آبرسانی وسکور  بخش کوهنانی شهرستان کوهدشت آماده بهره­‌برداری بوده و مقرر شده تا در هفته دولت افتتاح شود.

به گزارش کوهنانی نیوز :مجتبی دالوند بیان کرد: این مجتمع آب ۵ روستای چلبان، آب باریک، کلک، کله گاواره و مله چارشوررا با جمعیتی بالغ بر یک هزار و ۸۲۹ نفر را تامین می‌­کند.

وی افزود: اعتبار هزینه شده برای این پروژه یک میلیارد و۶۰۰ میلیون تومان بوده ­است.

مدیر نظارت بر طرح‌­های شرکت آبفار لرستان به برخی اقدامات انجام شده در این پروژه اشاره کرد و گفت: حفر یک حلقه چاه، مخزن ذخیره، احداث ۴ باب پمپاژ، تجهیز ۳ حلقه چاهک، تجهیز یک حلقه چاه، لوله‌گذاری به طول ۱۷ هزارمتر مربع و ایجاد حوضچه شیرآلات ۱۴ باب از جمله اقدامات انجام شده ­است.

دالوند بیان کرد: مجتمع آبرسانی وسکور اکنون از پیشرفت فیزیکی ۱۰۰ درصدی برخوردار بوده و کاملا آماده بهره‌­برداری است و در هفته دولت افتتاح می‌شود./فارس

طرح ابرسانی منطقه وسکور کوهنانی آماده بهره برداری است
لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=2382