کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

16 جماد أول 1444 Friday, 9 December , 2022
4

تشریح جلسه شورای اداری :انتقاد مسئولین از اداره راه وبهداشت تا ارتقاءجایگاه سیاسی کوهنانی+تصاویر

به گزارش پایگاه خبری  کوهنانی نیوز :جلسه شورای اداری شهرستان کوهدشت به ریاست فردی بیرانوند فرماندار شهرستان و با حضور دکتر ملکشاهی نماینده شهرستان های کوهدشت و رومشکان در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه کوهنانی ، معاونین ادارات کل راه و شهرسازی ، حمل و نقل جاده ای و بنیاد مسکن استان و مدیران شهرستان […]

به گزارش پایگاه خبری  کوهنانی نیوز :جلسه شورای اداری شهرستان کوهدشت به ریاست فردی بیرانوند فرماندار شهرستان و با حضور دکتر ملکشاهی نماینده شهرستان های کوهدشت و رومشکان در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه کوهنانی ، معاونین ادارات کل راه و شهرسازی ، حمل و نقل جاده ای و بنیاد مسکن استان و مدیران شهرستان در بخشداری کوهنانی برگزار گردید .

? ? ?  حجت الاسلام آروانی امام جمعه کوهنانی :

? ?  از اداره راه شهرستان گله مند هستیم ، حضور اداره راه در بخش کوهنانی به صورت مفید مشاهده نمی شود، مدیران باید به حرف های خود عمل کنند .

?? تعریض جاده کت کن _ پای آستان ، جاده ورودی به بخش ، جاده وزکور ، جاده روستاهای شورابه ها و عالین آباد جز مطالبات مردم است .

?? خسارات سیل سالهای قبل به صورت کامل جبران نشد ، به برخی از قول ها عمل نکردند ، سد سیمره در حق مردم ظلم کرده ، مطالبات مردم باید پرداخت شود ، اسکان مردمی که در حاشیه این سد زندگی زندگی جز ضروریات است

?? از آب سیمره جهت کشاورزی در سطح بخش باید استفاده شود ، این سد می تواند برخی از مشکلات بخش را بهبود بخشد.

بخش کوهنانی با داشتن پتانسیل ها و ظرفیت ها باید بعنوان بخش  ویژه نگاه کرد و جایگاه آن ارتقا داده شود

امام جمعه کوهنانی همچنین  به ضعیف بودن  حوزه بهداشت و درمان  واجرا نکردن مصوبه شبانه روزی شدن درمانگاه شهر کوهنانی انتقاد کردوگفت شهری با جمعیت ۱۱ هزار نفر با یک یا دو  دکتر  وامکانات اولیه جوابگو نیست و نداشتن حتی نیروی نگهبانی برای درمانگاه های بخش مشکلاتی به وجود آورده است

 

 

?یارمحمدی بخشدار کوهنانی در این جلسه نیز  با اشاره به رای ۶۰ درصدی مردم منطقه کوهنانی به جناب آقای دکتر روحانی نشان از رضایتمندی آنان از اقدامات و عملکردهای دولت تدبیر و امید و علاقمندی و استقبال از برنامه های جدید است

 

???فردی بیرانوند فرماندار شهرستان کوهدشت :

? ?  بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته جلسات شورای شهرستان به صورت گردشی در بخش ها برگزار می گردد ، چرا که بهترین تصمیمات از سطح پایین به بالا منعکس می شود ، انعکاس تصمیمات از پایین به بالا درست ، دقیق و متناسب با واقعیت های موجود است.

?? توسعه کشاورزی ، وجود ۱۴۰۰ باغات انار ، وجود زیر ساخت های موجود در مناطق رودبار و وزکور بعنوان قطب دامپروری و کشاورزی ، وجود ۲ کارخانه موجود در کوهنانی و … از ظرفیت های بخش است که می توان از آنها در جهت توسعه بخش کوهنانی استفاده نمود .

?? اقدامات خوبی از سال گذشته تاکنون در بخش کوهنانی انجام شده از جمله :ایجاد اداره ثبت احوال ، امسال در سطح استان ۵۵ میلیارد برای شهرستان در نظر گرفته شده که بیش از ۳ میلیارد مربوط به بخش کوهنانی است ، در مجموع امسال اعتبارات شهرستان ۴۵ درصد افزایش داشته است و ۹ میلیارد آن نیز مربوط به بخش آب است .

? ? گازرسانی به بخش کوهنانی ، برق رسانی به تمام روستاهای بالای ۲۰ خانوار بخش ، رفع مشکل افت ولتاژ موجود بخش ، اختصاص ۲ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان برای رفع مشکل آب شرب روستاهای وزکور ، گاز رسانی به ۴ روستا با ۶۴۰ میلیون و در دست اقدام بودن گازرسانی ۶ روستای بخش از دیگر اقدامات مناسب و قابل دفاع دولت تدبیر و امید در بخش کوهنانی است .

? ?  آسفالت جاده وزکور ، کت کن _ خسروآباد ، جاده ورودی بخش ، لزوم بازنگری طرح هادی برخی از روستاهای بخش ، شبانه روزی شدن درمانگاهای بخش های طرهان و کوهنانی ،جابجایی تیر های چراع برق و روشنایی معابر روستاها ، مطالبات مردم روستاهای رودبار و رماوند از مشکلات موجود بخش می باشد که حل آنها در دست اقدام است .

? ? تعیین و تکلیف پروژه نیمه تمام پمپاژ آب گرخشاب از کارهای لازم در بخش است ، ۱۰ سال از این موضوع می گذرد و عدم تعیین تکلیف آن قابل قبول نیست ، ما از روند تکمیل این ایستگاه انتقاد داریم ، با احداث این ایستگاه ۲۵۰ هکتار از اراضی بخش آبی می شود .

??? دکتر ملکشاهی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی

?? از سیلی بزرگ سپاه به صورت تروریست های تکفیری و حامیان آنها تقدیر و تشکر می کنیم ، این اقدام نقطه عطفی در امنیت ملی و دفاع از ملت بزرگ ایران است .

? ? درخواست مردم کوهنانی مبنی بر ارتقا بخش به شهرستان در آغاز به کار دولت دوازدهم پیگیری خواهد شد .

? ?  گله مندی از اجرا نشدن مصوبات راه ، جاده های اشاره شده موصوف نیز از ضروریات بخش است که باید تعیین تکلیف شوند .

? ?  مطالعه تکمیلی سد خسروآباد امسال انجام می شود ، خوشبختانه سد  معشوره به نقطه خوبی رسیده ، ابلاغ اجرای سد معشوره انجام شده و برای آن اعتبار لازم برای شروع کار دیده شده .

 

تشریح جلسه شورای اداری :انتقاد مسئولین  از اداره راه وبهداشت  تا ارتقاءجایگاه سیاسی کوهنانی+تصاویر
لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=2397

دیدگاه شما ::

  1. جا دارد از امام جمعه محبوب و دلسوز بخش کوهنانی جناب اقای حجت الاسلام اروانی تقدیر و تشکر شود