کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

18 رجب 1444 Wednesday, 8 February , 2023
3
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان:

۱۷ موکب اربعین در کوهدشت فعال است/ پذیرایی از ۱۲۴ هزار زائر اربعینی

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان
17 موکب اربعین در کوهدشت فعال است/ پذیرایی از ۱۲۴ هزار زائر اربعینی

منعمی بااشاره به اینکه ۱۷ موکب اربعین در کوهدشت فعال است،گفت:۱۲۴ هزار زائر اربعین بر اساس آمار رسمی تاکنون در کوهدشت پذیرایی شده‌ا است

به گزارش پایگاه خبری کوهنانی نیوز ،منعمی گفت : وضعیت مواکب کوهدشت مطلوب است و مهمان‌نوازی مردم این شهرستان را در پذیرایی از زائران اربعین بعینه مشاهده کردیم.
وی به بعد مردمی‌بودن اربعین تأکید کرد و افزود: اغلب منازل مسکونی کوهدشت به محلی برای اسکان زائران اربعین تبدیل‌شده و کمک‌های مردم در اربعین به‌منزله یک تمرین در مسیر جریان‌سازی تمدن اسلامی است.
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان با بیان اینکه مردم در مناسبت‌های مختلف و حتی بحران‌ها همیشه پای‌کار بوده‌اند، عنوان کرد: مردم کوهدشت نیز مانند سایر مناطق کشور در پذیرایی از زائران اربعین سنگ‌تمام گذاشته‌اند‌.
وی با اشاره به اینکه ۱۷ موکب فعال زیر نظر ستاد اربعین در کوهدشت فعال است، تصریح کرد: همچنین سه مجتمع بزرگ نیز از زائران اربعین پذیرایی می‌کند.
منعمی با بیان اینکه ۱۲۴ هزار زائر اربعین بر اساس آمار رسمی تاکنون در کوهدشت پذیرایی شده‌اند، گفت: این شهرستان آمادگی خدمت به زائران حسینی را نیز در مسیر برگشت از اربعین دارد

وی با اشاره به پیگیری برای مشکلات حوزه ورزش و جوانان در لرستان، اظهار داشت: ما این دو موضوع را به‌صورت ویژه در این استان در دستور کار قرار می‌دهیم.

منعمی با اشاره به برگزاری یک نشست با مسئولان ورزش و جوانان، رؤسای هیئت‌های ورزشی و نمایندگان تشکل‌های اجتماعی جوانان لرستان، بیان کرد: جلسات تخصصی پیرامون حوزه‌های ورزش و جوانان در این استان به‌صورت جداگانه برگزار می‌شود تا ما بتوانیم اقدامات لازم را در هر کدام از این حوزه‌ها انجام دهیم.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان گفت: رفع مشکلات حوزه‌های ورزش و جوانان در این استان نیاز به همفکری، تعامل و لحاظ مباحث قانونی دارد.

وی با بیان اینکه لرستان دارای ظرفیت‌های اشتغال بالقوه است، بیان کرد: زمینه و بسترهای مناسبی از موقعیت‌های بالقوه برای ایجاد اشتغال در این استان وجود دارد که در صورت برنامه‌ریزی درست می‌توان از آن‌ها بهره‌مند شد.

انتهای پیام/

۱۷ موکب اربعین در کوهدشت فعال است/ پذیرایی از ۱۲۴ هزار زائر اربعینی
لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=24370