کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

18 رجب 1444 Wednesday, 8 February , 2023
2
اربعین حسینی درشهرستان رومشکان

گزارش_تصویری :پیاده‌روی جاماندگان اربعین حسینی در شهرستان رومشکان

پیاده‌روی جاماندگان اربعین حسینی در شهرستان رومشکان صبح امروز شنبه ۲۶ شهریورماه برگزار شد

فرماندار رومشکان، اساسا اهمیت‌ اربعین‌ در آن‌ است‌ که‌ در این‌ روز، با تدبیر الهی خاندان‌ پیامبر(ص‌)، یاد نهضت‌ حسینی برای همیشه‌ جاودانه‌ شد و این‌ کار پایه‌گذاری گردید.(امام خامنه ای)

به گزارش پایگاه خبری کوهنانی نیوز ،فرماندار رومشکان در جمع جاماندگان اربعین حسینی گفت ،حماسه حضور باشکوه مردم در اولین پیاده روی جاماندگان از اربعین برگ زرین دیگری را به افتخارات مردم ولایتمدار و محب اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام رومشکان افزود.
حضور گسترده مردم در این مراسم بیانگر دلدادگی، عشق، ایثار و تنیده شدن عشق اهل بیت (ع) در تاروپود مردم متعهد و انقلابی رومشکان می باشد.
امید است که با عنایت اهل بیت علیهم السلام و همت مردم و مسئولین این مراسم به صورت منظم تر و باشکوه تر طی سالهای آینده برگزار شود.
اینجانب با قدرنهادن به این حضور گسترده در اولین پیاده روی جاماندگان از اربعین حسینی(ع) بدینوسیله از آحاد مردم ولایتمدار و انقلابی و دلسوخته امام حسین (ع)، مدیران دستگاههای اجرایی و نهادهای انقلابی، کارکنان ادارات و نهادهای انقلابی، نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی، هیاتهای مذهبی و موکبداران، بخشداران و دهیاران، شوراهای اسلامی شهر و روستا و همه دست اندرکاران برگزاری این مراسم کمال تشکر و قدردانی دارم.

پایان پیام/

گزارش_تصویری :پیاده‌روی جاماندگان اربعین حسینی در شهرستان رومشکان
لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=24385
  • نویسنده خبر  : حسن امرایی
  • خبرنگار :
  • 193 بازدید