کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

13 جماد أول 1444 Tuesday, 6 December , 2022
3
حجت‌الاسلام والمسلمین طهماسبی

روحیه خود باوری و خود اتکایی از برکات دفاع مقدس بود

طهماسبی ضمن تقدیر از مواکب کوهدشت در پذیرایی گرم از رائران، گفت: ما دشمن اصلی خود را می شناسیم که آمریکای جنایتکار و صهیونیسم خونخوار است و شعار اصلی ما مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل می باشد و به این باور راسخ داریم

وی با اشاره به بعد رفتاری و اخلاقی پیامبر اکرم(ص) افزود:اسلام مترقی و کامل ترین دین است، پیامبر اکرم(ص) الگوی عملی، اخلاقی و رفتاری بشریت و مخالف بی عدالتی و ظلم و رباخواری و جهل است.

به گزارش کانون پایگاه خبری کوهنانی نیوز ،
حجت الاسلام ابراهیم طهماسبی در خطبه های نماز جمعه این هفته کوهدشت، اظهار داشت:پیامبر اکرم (ص) در هدایت بشیریت، زنده کردن ارزش های انسانی، انذار مردم و…کار های بسیار بزرگی انجام داده است، کار پیامبر اکرم (ص)تزکیه و تعلیم است

وی با اشاره به بعد رفتاری و اخلاقی پیامبر اکرم(ص) افزود:اسلام مترقی و کامل ترین دین است، پیامبر اکرم(ص) الگوی عملی، اخلاقی و رفتاری بشریت و مخالف بی عدالتی و ظلم و رباخواری و جهل است.

امام جمعه کوهدشت عنوان کرد: خود باوری، خود اتکایی و درس شرف به نسل‌های آینده از برکات دفاع مقدس است و امروز آن چنان کشور مستحکم است کشورهای بیگانه جرأت هجوم نظامی به ما را ندارند.

وی تصریح کرد: به فرموده مقام معظم رهبری ما باید دفاع مقدس رسانه ای داشته باشیم زیرا دشمن یک جنگ رسانه ای و مجازی را علیه ما به راه انداخته است.

طهماسبی گفت: سفر ریاست محترم جمهوری به سازمان ملل برای ابلاغ مواضع جمهوری اسلامی، خنثی نمودن جنگ رسانه ای و ابلاغ پیام ملت مقاوم ایران و… مسئله بسیار بزرگی بود.

امام جمعه کوهدشت با اشاره به جریانات اخیر بیان کرد: دفاع از ارزش‌ها و اخلاقیات یکی از وظایف نیروهای مسلح جمهوری اسلامی است و همه طبق وظایف خود عمل می کنند؛ دشمنان یک جنگ احزاب رسانه ای را شروع کرده اند.

وی ضمن محکومیت اغتشاشات اخیر دشمنان انقلاب، گفت: هجوم رسانه ای دشمنان خارجی و برخی بی بصیرت های داخلی نشان از یک برنامه ریزی و طراحی از پیش تعیین شده علیه ایران دارد، ولی ملت با بصیرت ایران با دقت بسیار و مراقب، همچنان مدافع آرمان های انقلاب اسلامی هستند.

طهماسبی ضمن تقدیر از مواکب کوهدشت در پذیرایی گرم از رائران، گفت: ما دشمن اصلی خود را می شناسیم که آمریکای جنایتکار و صهیونیسم خونخوار است و شعار اصلی ما مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل می باشد و به این باور راسخ داریم که ملت ایران همیشه سرافراز و پیروز است.

انتهای پیام/

خبرنگار ::

نسترن طرهانی نژاد
نسترن طرهانی نژاد
خبرنگار:اجتماعی ،ورزشی
شهرستان کوهدشت
کد عضویت:۱۰۳
لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=24592