کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

13 جماد أول 1444 Tuesday, 6 December , 2022
5

کریمی فر :طرح «نوروزبانان بی نوروز» پایان یافت

مدیرکل پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش طرح «نوروزبانان بی نوروز» پایان یافت/ مشهد و کیش پذیرای بیشترین مسافران       مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش گفت: شهرهای مشهد، کیش، یزد، اصفهان و قشم از جمله شهرهایی بودند که بیشترین مسافران طرح «نوروزبانان بی نوروز» را به خود اختصاص داده اند. کوهنانی […]

مدیرکل پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش

طرح «نوروزبانان بی نوروز» پایان یافت/ مشهد و کیش پذیرای بیشترین مسافران

 

 

 

مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش گفت: شهرهای مشهد، کیش، یزد، اصفهان و قشم از جمله شهرهایی بودند که بیشترین مسافران طرح «نوروزبانان بی نوروز» را به خود اختصاص داده اند.

کوهنانی نیوز :گودرز کریمی فر مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش‌ و پرورش خبرگزاری فارس از پایان طرح «نوروزبانان بی نوروز» خبر داد و اظهار داشت: تعدادی از فرهنگیان از طرح «نوروزبانان بی نوروز» در فاصله ۲۱ تا ۲۷ فروردین استفاده کردند.

وی ادامه داد: این افراد علاوه بر تخفیف ۸۰ درصدی از هتل‌های ۳ تا ۵ ستاره، مشمول تخفیف ۳۰ درصدی از رستوران‌ها هم شدند.
کریمی فر افزود: شهرهای مشهد، کیش، یزد، اصفهان و قشم از جمله شهرهایی بودند که بیشترین مسافران طرح «نوروزبانان بی نوروز» را به خود اختصاص داده اند.
وی در خصوص آمار استفاده کنندگان از طرح «نوروزبانان بی نوروز»، گفت: اوایل هفته آینده آمار ارائه می‌شود.
به گزارش فارس، پیش از این آموزش‌ و پرورش اعلام کرده بود: طرح «نوروز بانان بی نوروز» در راستای توجه به منزلت اجتماعی فرهنگیان، ارتقای طیب خاطر و حمایت از خانواده های تمام کسانی که نتوانسته اند به دلایل مختلف در سفرهای نوروزی، مکانی را به عنوان مقصد سفر انتخاب کنند، با تخفیف ویژه در راستای تقویت و توسعه گردشگری و صنعت توریسم برای اولین بار به عنوان بسته  رفاهی، به مورد اجرا خواهد گذاشت.
وزارت آموزش و پرورش در راستای مساعدت و مشارکت رفاهی به دانش آموزانی که قصد سفر به همراه خانواده ها داشته باشند، ضمن اعطای  مرخصی تحصیلی، فرصت بهره مندی و استفاده از تخفیف ۸۰ درصدی را به منظور اقامت در مراکز رفاهی و هتل های ۳ تا ۵ ستاره را تقدیم اولیا خواهد کرد.

لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=4551