کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

15 رجب 1444 Sunday, 5 February , 2023
3

آرزوی دانش آموزان روستاهای عالین آباد کوهنانی به واقعیت پیوست

به گزارش کوهنانی نیوز :روستاهای عالین آباد کوهنانی شهرستان کوهدشت که نزدیک به یکسال است بعلت برق دار شدن سکونت در آنها جریان یافته است .     با پیگیریهای اهالی و درخواست پایگاه خبری کوهنانی نیوز خواسته مردم در جهت اخذ مجوز برای ایجاد مدرسه در شورای اداری آموزش و پرورش مطرح و با […]

به گزارش کوهنانی نیوز :روستاهای عالین آباد کوهنانی شهرستان کوهدشت که نزدیک به یکسال است بعلت برق دار شدن سکونت در آنها جریان یافته است .

 

 

با پیگیریهای اهالی و درخواست پایگاه خبری کوهنانی نیوز خواسته مردم در جهت اخذ مجوز برای ایجاد مدرسه در شورای اداری آموزش و پرورش مطرح و با درخواست مردم  چهار روستای این بخش برای ایجاد مدرسه موافقت شد.

امروز ظهر با حضور  یارمحمدی بخشدار و امرایی ریاست اداره اموزش و پرورش و پرسنل معاونت اموزش  اداره مذکور و طرهانی نژاد مدیریت پایگاه خبری ذکر شده برای بررسی به روستاهای عالین آباد عزیمت شد که در بررسی های بعمل امده این روستاها دارای هشت دانش اموز برای حضور در کلاس درس را دارا می باشند.

در این راستا سه دانش اموز کلاس اولی از جمله پارسا ،بردیا وسبحان برای رفتن به مدرسه اماده شده بودند از اینکه می دیدند می توانند در کنار پدر و مادرشان می خواهند درس بخوانند خوشحال بودند

مهدوی پدر بردیا در گفتگو با این پایگاه  خبری گفت از اینکه مسئولین قبول زحمت و احساس مسئولیت نمودند وتشریف اوردند جای تقدیر و تشکر دارد وخوشحالم از اینکه مدرسه در روستا ایجاد خواهد شد ودیگر مجبور به فروختن احشام و رها کردن زندگی ومهاجرت  به شهر برای درس خواندن فرزندانم نمی شوم .

 

این پایگاه خبری هم تقدیر و تشکر می کند از شورای اداری  آموزش وپرورش کوهنانی  که در این راستا گام مثبتی برداشتند

آرزوی دانش آموزان روستاهای  عالین آباد کوهنانی به واقعیت پیوست
لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=2479