کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

13 رجب 1444 Friday, 3 February , 2023
5

فرماندار کوهدشت: بیکاری در کوهدشت بیداد می‌کند

فرماندار کوهدشت: بیکاری در کوهدشت بیداد می‌کند/دهستان کوهدشت شمالی از محروم‌ترین دهستان‌های کشور است فرماندار کوهدشت گفت:مشکل بیکاری در شهرستان کوهدشت و بخصوص در بخش مرکزی بیداد می‌کند. به گزارش کوهنانی نیوز به نقل از  خبرگزاری فارس از کوهدشت،نورمحمد فردی بیرانوند ظهر امروز در جلسه با بخشدار مرکزی و دهیاران بخش مرکزی شهرستان کوهدشت گفت: […]

فرماندار کوهدشت:
بیکاری در کوهدشت بیداد می‌کند/دهستان کوهدشت شمالی از محروم‌ترین دهستان‌های کشور است
فرماندار کوهدشت گفت:مشکل بیکاری در شهرستان کوهدشت و بخصوص در بخش مرکزی بیداد می‌کند.

به گزارش کوهنانی نیوز به نقل از  خبرگزاری فارس از کوهدشت،نورمحمد فردی بیرانوند ظهر امروز در جلسه با بخشدار مرکزی و دهیاران بخش مرکزی شهرستان کوهدشت گفت: کشوری موفق است که مردم آن کشور پای کار باشند ، چرا که دولت به تنهایی نمی‌تواند پاسخگوی همه مشکلات باشد.

وی افزود: مشکل بیکاری در شهرستان کوهدشت و بخصوص در بخش مرکزی بیداد می‌کند ، ضمن اینکه دهستان کوهدشت شمالی یکی از محرومترین دهستان‌های کشور است .

فرماندار کوهدشت عنوان داشت: دهیاران باید فعال و پای کار بوده و در آتش سوزی‌ها و سایر حوادث احتمالی باید حضور فعال داشته باشند،کمااینکه بودجه دهیاری به تنهایی کفاف حل مشکلات روستاها را نمی‌دهد،لذا خودیاری می‌تواند در حل مشکلات روستاها کمک کند .

فردی بیرانوند به مشکلات ترافیکی کوهدشت اشاره و بر تلاش برای حل انها تاکید کرد و گفت: کارگروه شورای ترافیک نسبت به بررسی خیابان‌هایی که ضرورت دارد یک طرفه شوند اقدام و نتیجه را به شورای ترافیک برای تصمیم گیری ارائه دهند.

فرماندار کوهدشت: بیکاری در کوهدشت بیداد می‌کند
لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=2496

دیدگاه شما ::

  1. پس با این اوضاع آقای فرماندار میشناسم افرادی را که اگر وام برای اجرای طرح به اونها داده شود از بیکاری رهایی می یابند چرا اقدام نمی کنید برادر خودم مجوز پرواربندی ۲۰۰ راس دام را دارد ولی بخطر نبود پول امکان اجرای طرح را ندارد خودش بیش از بیست میلیون برای خرید زمین هزینه کرد ولی دریغ از دریافت یک ریال از جانب شما شعاریون