کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

0
رئیس هیات مدیره شرکت سرمایه‌گذاری سهام عدالت لرستان

سهام عدالت ۷۳۳ هزار نفر در استان لرستان در بازار سرمایه سبدگردانی می‌شود

امینی‌خواه یادآور شد: متاسفانه گزارشاتی به دست ما رسیده که تعدادی از کافی‌نت‌ها و دفاتر پیشخوان برای آنهایی که سهام عدالت ندارند احراز هویت و ثبت سجام انجام می‌دهند و مردم فکر می‌کنند این موضوع برای سهام عدالت است.

رئیس هیات مدیره شرکت سرمایه‌گذاری سهام عدالت لرستان گفت:سهام ۷۳۳ هزار نفر در استان در بازار سرمایه سبدگردانی می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری کوهنانی نیوز ،حسین امینی خواه اظهار داشت: هم‌اکنون بیش از یک میلیون و ۵۶۱ هزار نفر سهام‌دار در استان وجود دارد که از این تعداد ۷۳۳ هزار نفر به صورت غیرمستقیم از طریق پرتفوی سهام عدالت در بازار سرمایه سبدگردانی می‌کنند.

وی افزود: در حال حاضر واگذاری سهام عدالت به جامانده‌ها ویژه مدد جویان تحت پوشش دستگاه‌های حمایتی هستند.

وی با بیان اینکه تاکنون بیش از ۳ میلیون نفر از مددجویان بهزیستی و کمیته امداد شناسایی شدند و مراحل شناسایی و ثبت‌نام آنها در حال انجام است، گفت : بانک اطلاعاتی این افراد از طریق کمیته امداد و بهزیستی در اختیار سازمان خصوصی‌سازی قرار داده شده است و منابع جهت صدور سهام به نام آنان در حال انجام است.

بازرس اتحادیه کشوری تعاونی‌های سهام عدالت اضافه کرد: از آنجایی که هیچ‌گونه ثبت‌نامی به صورت حضوری و اینترنتی برای جامانده‌های سهام عدالت وجود ندارند شهروندان مراقبت کنند که در دام  افراد سودجو در برخی کافی‌نت‌ها و دفاتر پیشخوان نیفتند چراکه هرگونه ثبت‌نام از افراد تحت عنوان جامانده‌های سهام عدالت، کلاهبرداری و خلاف قانون است.

امینی‌خواه یادآور شد: متاسفانه گزارشاتی به دست ما رسیده که تعدادی از کافی‌نت‌ها و دفاتر پیشخوان برای آنهایی که سهام عدالت ندارند احراز هویت و ثبت سجام انجام می‌دهند و مردم فکر می‌کنند این موضوع برای سهام عدالت است.

وی افزود: افراد تنها می‌توانند از طریق شرکت‌های شهرستانی سهام عدالت و یا از طریق رسانه‌های شناسنامه‌دار و خبرگزاری‌ها اطلاعات را دریافت کنند.

رئیس هیات مدیره شرکت سرمایه‌گذاری سهام عدالت لرستان اضافه کرد: هم‌اکنون بیش از یک میلیون و ۵۶۱ هزار نفر سهام‌دار در استان وجود دارد که از این تعداد ۷۳۳ هزار نفر به صورت غیرمستقیم از طریق پرتفوی سهام عدالت در بازار سرمایه سبدگردانی می‌کنند.

امینی خواه گفت: مابقی افرادی که سهام خود را به روش مستقیم دریافت می‌کنند باید سهام عدالت خود را در ۴۹ شرکت سرمایه‌پذیر در بورس مدیریت کنند و کسانی که تخصص لازم را ندارند قطعا با مشکلاتی مواجه خواهند شد.

انتهای پیام

لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=58607

برچسب ها