کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

13 رجب 1444 Friday, 3 February , 2023
3

از عدم استقبال مجلسی ها نسبت به گزینه پیشنهادی آموزش و پرورش تا انصراف زرافشان

در شرایطی که برخی نمایندگان مجلس از عدم استقبال مجلسی ها نسبت به گزینه پیشنهادی آموزش و پرورش خبر می دادند، اخباری مبنی بر انصراف زرافشان از پذیرش سکان‌داری وزارت آموزش و پرورش منتشر شده است. مدتی است که اسامی متعددی به عنوان گزینه های پیشنهادی کابینه دولت دوازدهم مطرح است و در این میان، […]

خبرگزاری فارس: از عدم استقبال مجلسی ها نسبت به گزینه پیشنهادی آموزش و پرورش تا انصراف زرافشان

در شرایطی که برخی نمایندگان مجلس از عدم استقبال مجلسی ها نسبت به گزینه پیشنهادی آموزش و پرورش خبر می دادند، اخباری مبنی بر انصراف زرافشان از پذیرش سکان‌داری وزارت آموزش و پرورش منتشر شده است.

مدتی است که اسامی متعددی به عنوان گزینه های پیشنهادی کابینه دولت دوازدهم مطرح است و در این میان، انتخاب وزیر آموزش و پرورش به عنوان بزرگترین و مهمترین وزارتخانه کشور، از جایگاه ویژه ای برخوردار است.

در این مدت اسامی متعددی برای زیربنایی ترین وزارتخانه دولت در محافل مطرح شد و چند روز پیش نام علی زرافشان معاون فعلی آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش به عنوان گزینه نهایی، جدی شد.

پس از انتشار نام زرافشان، گمانه زنی های زیادی درباره انتخاب این فرد و نگاه مجلسی ها بیان شد و کار به جایی کشید که برخی نمایندگان از عدم مقبولیت زرافشان در مجلس خبر دادند.

الیاس حضرتی در توئیتر خود در مورد کابینه دوازدهم نوشت: دو، سه وزیر رای اعتماد نمی گیرند. وزیر آموزش و پرورش کمترین شانس را دارد.

در این هیاهو، امروز خبری مبنی بر انصراف زرافشان از منصب وزارت آموزش و پرورش منتشر شده است که هنوز تأیید نشده است.

برخی این موضوعات را بازی سیاسی و برخی نداشتن گزینه مناسب از سوی رئیس جمهور عنوان می کنند حالا باید دید که در چنین شرایطی رئیس جمهور چه کابینه ای را به مجلس معرفی می کند./فارس

از عدم استقبال مجلسی ها نسبت به گزینه پیشنهادی آموزش و پرورش تا انصراف زرافشان
لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=2553