کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

15 رجب 1444 Sunday, 5 February , 2023
3

واقعه غدیر در لرستان بازسازی می‌شود

معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان گفت:هر ساله در یک شهرستان واقعه غدیر بازسازی شده که امسال این برنامه در شهرستان نورآباد برگزار خواهد شد که پیشنهاد می‌شود امسال این برنامه به صورت همزمان در تمام شهرستان‌های استان انجام گیرد. کوهنانی نیوز :علی‌حسین پازدار امشب در جلسه ستاد بنیاد غدیر در خصوص برنامه‌های […]

معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان گفت:هر ساله در یک شهرستان واقعه غدیر بازسازی شده که امسال این برنامه در شهرستان نورآباد برگزار خواهد شد که پیشنهاد می‌شود امسال این برنامه به صورت همزمان در تمام شهرستان‌های استان انجام گیرد.

کوهنانی نیوز :علی‌حسین پازدار امشب در جلسه ستاد بنیاد غدیر در خصوص برنامه‌های سپاه در دهه ولایت و امامت اظهار کرد: بازسازی غدیر یکی از مهمترین برنامه‌های سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان در راستای ترویج فرهنگ غدیر است.

وی خاطرنشان کرد: هر ساله در یک شهرستان واقعه غدیر بازسازی شده که امسال این برنامه در شهرستان نورآباد برگزار خواهد شد و پیشنهاد می‌شود امسال این برنامه به صورت همزمان در تمام شهرستان‌های استان انجام گیرد.

معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان با اشاره برگزاری بر اجتماع مردمی در روز غدیر، تصریح کرد: انتظار می‌رود اجتماع مردمی در روز غدیر فراگیر شده و در همه شهرستان‌ها این اجتماع صورت پذیرد.

پازدار بیان داشت: صدا و سیمای لرستان می‌تواند در تبیین و تشریح واقعه غدیر توسط اساتید برجسته دانشگاه و حوزه علمیه و همچنین بیان شاخصه‌های ولایتمداری نقش بسزایی ایفا نماید.

وی با اشاره به اهمیت نهضت روشنگری واقعه غدیر برای جوانان، بیان داشت: برگزاری تئاترهای خیابانی با موضوع غدیر در مراکز تفریحی و تفرجگاه‌ها می‌تواند در ترویج فرهنگ برای جوانان موثر واقع شود.

معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان گفت: دیدار با نماینده ولی فقیه بیعت با ولایت بوده و لذا پیشنهاد می‌گردد نماینده ولی فقیه به صورت رسمی در روز عید با مردم دیدار عمومی داشته و این کار در شهرستان‌ها نیز می‌تواند برگزار شود./فارس

واقعه غدیر در لرستان بازسازی می‌شود
لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=2584