کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

13 جماد أول 1444 Tuesday, 6 December , 2022
3

به شدت اهل تعامل هستم ولی هرگز از قانون عبور نمی‌کنم/حدود ۸۰ هزار بیکار در لرستان داریم

استاندار لرستان: به شدت اهل تعامل هستم ولی هرگز از قانون عبور نمی‌کنم/حدود ۸۰ هزار بیکار در لرستان داریم استاندار لرستان گفت: برخی می‌گویند بازوند اهل تعامل نیست در حالی که من کاملا اهل تعامل هستم اما هرگز از قانون عبور نکرده و در انتصاب‌ها فقط به قانون عمل می‌کنم. هوشنگ بازوند ظهر امروز در […]

استاندار لرستان:
به شدت اهل تعامل هستم ولی هرگز از قانون عبور نمی‌کنم/حدود ۸۰ هزار بیکار در لرستان داریم
استاندار لرستان گفت: برخی می‌گویند بازوند اهل تعامل نیست در حالی که من کاملا اهل تعامل هستم اما هرگز از قانون عبور نکرده و در انتصاب‌ها فقط به قانون عمل می‌کنم.

هوشنگ بازوند ظهر امروز در جلسه اطلاع رسانی برنامه‌های هفته دولت بیان کرد: منتقدین انتظار دارند بیکاری ۱۱۳ هزار نفری لرستان در سال ۹۲ را به صفر برسانیم در حالی که این کار به سرمایه گذاری گسترده نیاز دارد.

وی افزود: با وجود اقدامات انجام شده در حوزه اشتغال حدود ۷۰ تا ۸۰ هزار نفر بیکار در لرستان داریم ، که برای رفع بیکاری به یک جهش نیاز داریم و لذا پیگیری کردیم از محل صندوق توسعه ملی در این راستا برای استان اعتبار مناسبی تخصیص دهیم.

استاندار لرستان گفت: برنامه‌ریزی کردیم که ۲۰ هزار میلیارد تومان در چهار سال آینده در استان سرمایه‌گذاری کنیم.

وی افزود: احداث آزادراه خرم‌آباد به کرمانشاه از محل فایننس خارجی را برای امسال در دستور کار دادیم.

بازوند خاطر نشان کرد: شهر خرم‌آباد را وقتی به دیگر مراکز استان‌ها مقایسه می‌کنیم، می‌بینیم بودجه این شهر بسیار کم است.

وی به انتخاب شهردار اشاره و عنوان کرد: قانون به ما اجازه داده است شرایط احراز شهردار را بررسی کرده و براساس آن به شهردار حکم فعالیت بدهیم.

استاندار لرستان گفت: سیاسی کاری و طایفه بازی و جناحی در انتخاب شهردار نباید صورت گیرد و اگر این شرایط باشد بر اساس قانون صلاحیت شهردار را تایید نمی‌کنیم.

وی افزود: شهردار خرم‌آباد باید به گونه‌ای عمل کند که در این چهار سال معیارهای تبدیل شدن به کلان شهر شدن فراهم شود.

بازوند به انتقادهای مطرح شده در مورد کاهش آمار بیکاری بیان کرد: برخی چون عملکردی ندارند به آماری که از سوی مرکز آمار اعلام شده گیر می‌دهند و می‌گویند اقدامی انجام نشده است.

وی ادامه داد: برخی می‌گویند بازوند اهل تعامل نیست در حالی که من کاملا اهل تعامل هستم اما هرگز از قانون عبور نکرده و در انتصاب‌ها فقط به قانون عمل می‌کنم.

استاندار بیان کرد: اینکه پیشرفت و توسعه را در سایه ترحم قرار دهیم پیشرفت حاصل نمی‌شود.

وی عنوان کرد: سد بزرگی در مقابل بخش خصوصی در بدنه دولت وجود دارد./فارس

لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=2707