کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

13 رجب 1444 Friday, 3 February , 2023
6

شکارچیان غیرمجاز گراز وحشی در کوهدشت دستگیر شدند

رئیس اداره محیط زیست شهرستان کوهدشت از دستگیری ۲ نفر متخلف شکار غیر مجاز و کشف و ضبط لاشه دو راس گراز از این متخلفین خبر داد.   حمید طولابی گفت: در پی گشت وکنترل یگان حفاظت اداره محیط زیست شهرستان کوهدشت جهت پایش زیستگاه‌های حیات وحش در این شهرستان، ۲ نفر متخلف که اقدام […]

رئیس اداره محیط زیست شهرستان کوهدشت از دستگیری ۲ نفر متخلف شکار غیر مجاز و کشف و ضبط لاشه دو راس گراز از این متخلفین خبر داد.

 

حمید طولابی گفت: در پی گشت وکنترل یگان حفاظت اداره محیط زیست شهرستان کوهدشت جهت پایش زیستگاه‌های حیات وحش در این شهرستان، ۲ نفر متخلف که اقدام به شکارغیر مجاز ۲ راس گراز نموده بودند؛ پس از چند ساعت تعقیب و گریز دستگیر و از آن‌ها دو راس گراز وحشی شکار شده کشف و ضبط شد.

رئیس اداره محیط زیست شهرستان کوهدشت گفت: با عنایت به اینکه عمل ارتکابی صورت گرفته بر اساس قوانین شکار و صید جرم محسوب می‌شود؛ پرونده این متخلفین پس ازبازجویی مقدماتی و اخذ جرایم زیست محیطی به میزان ۱۶ میلیون ریال، جهت رسیدگی به دادگستری ارجاع و ادوات کشف شده طبق ماده ۱۴ قانون شکار و صید تا پایان دادرسی و صدور رای قطعی زیر نظر سازمان به صورت امانی نگهداری می‌شوند.

شکارچیان غیرمجاز گراز وحشی در کوهدشت دستگیر شدند

رئیس اداره محیط زیست شهرستان کوهدشت از تمامی دوست داران محیط زیست درخواست نمود تخلفات زیست محیطی را به سامانه ۱۵۴۰ اطلاع دهند تا در اسرع وقت نسبت به پیگری گزارش واصله اقدام گردد.

شکارچیان غیرمجاز گراز وحشی در کوهدشت دستگیر شدند

 

باشگاه خبر نگاران جوان

شکارچیان غیرمجاز گراز وحشی در کوهدشت دستگیر شدند
لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=4361