کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

13 جماد أول 1444 Tuesday, 6 December , 2022
5

بداخلاقی‌های اخیر در ورزش ووشو لرستان زیبنده نیست

مدیر کل ورزش و جوانان لرستان: بداخلاقی‌های اخیر در ورزش ووشو لرستان زیبنده نیست مدیر کل ورزش و جوانان لرستان گفت: بداخلاقی‌های اخیر در ورزش ووشو لرستان زیبنده این ورزش باسابقه نیست. به گزارش  کوهنانی نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، علی یاور عزیز پور ظهر امروز در مجمع انتخاباتی هیات ووشو لرستان، […]

مدیر کل ورزش و جوانان لرستان:
بداخلاقی‌های اخیر در ورزش ووشو لرستان زیبنده نیست
مدیر کل ورزش و جوانان لرستان گفت: بداخلاقی‌های اخیر در ورزش ووشو لرستان زیبنده این ورزش باسابقه نیست.

به گزارش  کوهنانی نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، علی یاور عزیز پور ظهر امروز در مجمع انتخاباتی هیات ووشو لرستان، اظهار کرد: متاسفانه در روزهای گذشته برخی بداخلاقی‌ها در هیات ووشو لرستان دیده شده که زیبنده این ورزش باسابقه نیست.

وی خاطر نشان کرد: برای انتخاب رئیس هیات ووشو هیچ گونه زد و بند و سفارشی از طریق مجموعه ورزش و جوانان لرستان صورت نگرفته است.

مدیر کل ورزش و جوانان لرستان با بیان اینکه برای این مجموعه انتخاب هیچ کدام از اعضا فرقی ندارد تصریح کرد: مجموعه ورزش و جوانان لرستان آمادگی کامل را برای همکاری با رئیس انتخابی هیات ووشو خواهد داشت.

عزیزپور یادآور شد: برآیند کمک فدراسیون در راس و اداره کل ورزش و جوانان می‌تواند در توسعه و پیشرفت هیات‌های ورزشی خصوصا هیات ووشو با همه گستردگی‌اش، نقش بسزایی ایفا نماید.

لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=2715