کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

15 رجب 1444 Sunday, 5 February , 2023
3

انتصاب مدیرکل جدید صدا و سیما استان لرستان

رئیس سازمان صدا و سیما به پیشنهاد معاون امور استان‌ها در حکمی، علی‌رضا شیروی را به عنوان مدیرکل جدید صدا و سیمای مرکز لرستان منصوب کرد. “علیرضا شیروی” در حکمی از سوی “عبدالعلی علی‌عسگری” رئیس سازمان صدا و سیما به عنوان مدیرکل صداوسیمای مرکز استان لرستان منصوب شد.  آیین تکریم و معارفه مدیرکل صداوسیمای مرکز […]

رئیس سازمان صدا و سیما به پیشنهاد معاون امور استان‌ها در حکمی، علی‌رضا شیروی را به عنوان مدیرکل جدید صدا و سیمای مرکز لرستان منصوب کرد.
“علیرضا شیروی” در حکمی از سوی “عبدالعلی علی‌عسگری” رئیس سازمان صدا و سیما به عنوان مدیرکل صداوسیمای مرکز استان لرستان منصوب شد.
 آیین تکریم و معارفه مدیرکل صداوسیمای مرکز لرستان روز شنبه ۸ دی‌ماه از ساعت ۹ صبح در خرم‌آباد برگزار می شود.
وی از مردادماه ۹۴ مدیرکل صداوسیمای مرکز ایلام بود.
مدیر کل جدید مرکز لرستان دانش‌آموخته دکترای مطالعات امنیت ملی و مدرس رشته‌های جامعه‌شناسی و انقلاب اسلامی است.
قائم‌مقامی شبکه مستند، معاونت فرهنگی موسسه فرهنگی، مطبوعاتی جام جم، مدیریت گروه تلویزیونی مرکز بسیج صداوسیما، مدیریت گروه سیاسی شبکه دو و چهار سیما، مدیریت گروه تولید مستندهای سیاسی معاونت سیاسی، دبیری نخستین جشنواره پویانمایی بسیج کشور، سردبیری اخبار شبکه خبر و جام جم آمریکا، تهیه‌کنندگی در شبکه‌های یک، خبر، سحر و مرکز مستندسازی سیما از سوابق شیرودی به شمار می‌رود.
بازوند به ایلام می‌رود
از دوم آذرماه ۹۲ «محمد بازوند» سکان هدایت مدیرکلی مرکز صدا و سیمای لرستان را به عهده داشت.
وی در حکمی از سوی عبدالعلی علی‌عسگری رئیس سازمان صدا و سیما صادر شده قرار است به عنوان مدیرکل صدا و سیمای مرکز استان ایلام فعالیت نماید.
پیش از بازوند نیز فتاح کمری به مدت ۸ سال مدیریت بر صدا و سیمای مرکز لرستان را بر عهده داشت که در سال ۹۲ به افتخار بازنشستگی نائل شد.
یافته
انتصاب مدیرکل جدید صدا و سیما استان لرستان
لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=4959