کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

13 رجب 1444 Friday, 3 February , 2023
4

تجهیز۱۰ مدرسه در کربلا برای زائران حسینی

دبیر اجرایی ستاد مردمی اربعین لرستان خبر داد تجهیز۱۰ مدرسه در کربلا برای زائران حسینی دبیر اجرایی ستاد مردمی اربعین لرستان از تجهیز۱۰ مدرسه در کربلا برای زائران حسینی توسط ستاد اربعین استان لرستان خبر داد. ، حجت‌الاسلام هبت هاشمی امشب در جلسه ستاد اربعین لرستان، عنوان کرد: ظرفیت امسال استان در نجف و کربلا […]

دبیر اجرایی ستاد مردمی اربعین لرستان خبر داد
تجهیز۱۰ مدرسه در کربلا برای زائران حسینی
دبیر اجرایی ستاد مردمی اربعین لرستان از تجهیز۱۰ مدرسه در کربلا برای زائران حسینی توسط ستاد اربعین استان لرستان خبر داد.

، حجت‌الاسلام هبت هاشمی امشب در جلسه ستاد اربعین لرستان، عنوان کرد: ظرفیت امسال استان در نجف و کربلا دو برابر سال گذشته افزایش یافته و این در حالی است که این ظرفیت تنها برای نجف کافی است و جوابگوی کربلا نیست.

وی ادامه داد: انتظار می‌رود، استانداری لرستان مانند سال‌های گذشته، ستاد اربعین استان را پشتیبانی کند.

دبیر اجرایی ستاد مردمی اربعین لرستان با بیان اینکه سال گذشته در کربلا پنج مدرسه را گرفته بودیم، یادآور شد: توانستیم بعد از انجام اربعین این مدارس را تا حدودی نوسازی نیز کنیم.

هاشمی گفت: امسال نیز ۱۰ مدرسه و سه زمین را گرفتیم که نزدیک به حرم امام حسین(ع) هستند و در نجف نیز، مسجد حنانه و موکب حضرت ابوالفضل(ع) در اختیار ستاد مردمی استان قرار دارد.

وی اضافه کرد: برای ارائه خدمات علاوه بر پتوهای سال گذشته  ۱۰‌هزار پتوی دیگر‌ نیز لازم داریم و این در حالی است که برای پخت و پز نیز آشپزخانه حرم امام علی(ع) را توانستیم در اختیار بگیریم.

این مسوول تصریح کرد: در این آشپزخانه روزانه سه وعده غذا به ۱۰ هزار نفر طی ۱۰ روز ارائه می‌شود.

هاشمی با اشاره به اخذ مجوز ورود به حرم امام حسین(ع) عنوان کرد: تمام استان‌ها مجوز ۶ ماهه گرفته‌اند اما ما توانستیم مجوز پنج ساله بگیریم و دسته‌های عزاداری در اربعین در حرم‌امام حسین(ع) عزاداری می‌کنند./فارس

تجهیز۱۰ مدرسه در کربلا برای زائران حسینی
لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=3329