کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

13 جماد أول 1444 Tuesday, 6 December , 2022
2

مصدومیت ۳۴ نفر بر اثر زلزله ۴.۳ ریشتری بروجرد/ مردم اطلاعات موثق را از مراجع رسمی دریافت کنند

فرماندار بروجرد خبر داد مصدومیت ۳۴ نفر بر اثر زلزله ۴.۳ ریشتری بروجرد/ مردم اطلاعات موثق را از مراجع رسمی دریافت کنند فرماندار بروجرد از مصدومیت ۳۴ نفر بر اثر زلزله ۴.۳ ریشتری بروجرد خبر داد. کوهنانی نیوز :علی کورانی‌فر در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خر‌م‌آباد، بیان کرد: زمین‌لرزه ۴.۳ ریشتری بروجرد در ساعت […]

فرماندار بروجرد خبر داد
مصدومیت ۳۴ نفر بر اثر زلزله ۴.۳ ریشتری بروجرد/ مردم اطلاعات موثق را از مراجع رسمی دریافت کنند
فرماندار بروجرد از مصدومیت ۳۴ نفر بر اثر زلزله ۴.۳ ریشتری بروجرد خبر داد.

کوهنانی نیوز :علی کورانی‌فر در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خر‌م‌آباد، بیان کرد: زمین‌لرزه ۴.۳ ریشتری بروجرد در ساعت دو بامداد امروز اتفاق افتاد و بر اثر آن شاهد مصدومیت ۳۴ نفر بودیم.

وی ادامه داد: از تعداد ۳۴ فرد مصدوم شده، ۳۲ نفر به صورت سرپایی مداوا و دو تن نیز در بیمارستان بستری شده‌اند.

فرماندار بروجرد عنوان کرد: اکنون نیز دستگاه‌های مختلف در حال ارزیابی وضیت مناطق مختلف شهرستان و میزان خسارت‌های احتمالی و جمع‌آوری اطلاعات لازم هستند.

کورانی فر در ادامه با اشاره به اینکه بلافاصله بعد از وقوع زلزله جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان تشکیل شد، افزود: بلافاصله پس از وقوع زمین‌لرزه، جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان تشکیل و دستورات لازم به دستگاه‌های مختلف برای آمادگی کامل آن‌ها داده شد.

وی اظهار داشت: اکنون تمام دستگاه‌های اجرایی شهرستان در آماده‌‌باش کامل بوده و مشکل خاصی نیز در این شهرستان وجود ندارد.

فرماندار بروجرد بیان کرد: ممکن است در برخی از مناطق روستایی و بافت‌های حاشیه شهر شاهد خسارات جزیی باشیم که تیم‌های ارزیاب در حال بررسی هستند.

این مسئول عنوان کرد: البته پس از وقوع زلزله سال ۸۵ در شهرستان بیش از ۸۴ درصد از واحدهای روستایی بروجرد مقاوم‌سازی شده‌اند و مطمئنا میزان خسارت‌ها بسیار پایین آمده است.

کورانی فر اظهار داشت: پس از وقوع زمین لرزه تعدادی از مردم به دلیل حساسیت خود، از منازلشان خارج شدند که اکنون وضعیت به روال عادی بازگشته است.

وی در ادامه با تاکید براینکه باید مردم آرامش خود را حفظ کنند، افزود: از شهروندان بروجردی درخواست می‌شود آرامش خود راحفظ کرده و اطلاعات موثق و واقعی را از مراجع رسمی همچون صدا و سیما و خبرگزاری‌ها دریافت کرده و به اطلاعات کانال‌های مجازی غیررسمی توجه نکنند.

فرماندار بروجرد بیان کرد: با مشارکت و همراهی خود مردم می‌توان هر گونه حادثه احتمالی را مدیریت کرد.

انتهای پیام/

لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=3906