کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

16 جماد أول 1444 Friday, 9 December , 2022
2

عملکرد بانک‌ها مردم را گلایه‌مند کرده است/باید واقعیت‌ها را برای جامعه بیان کرد

نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس: عملکرد بانک‌ها مردم را گلایه‌مند کرده است/باید واقعیت‌ها را برای جامعه بیان کرد نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی گفت: بانک‌ها باعث گلایه مردمی مردم شده‌اند و پیچ و خم بانک‌ها زحمات مسوولان را زیرسوال می‌برد.  محمدرضا ملکشاهی‌راد ظهر امروز در جلسه توسعه روستایی لرستان بیان کرد: مردم از […]

نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس:
عملکرد بانک‌ها مردم را گلایه‌مند کرده است/باید واقعیت‌ها را برای جامعه بیان کرد
نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی گفت: بانک‌ها باعث گلایه مردمی مردم شده‌اند و پیچ و خم بانک‌ها زحمات مسوولان را زیرسوال می‌برد.

 محمدرضا ملکشاهی‌راد ظهر امروز در جلسه توسعه روستایی لرستان بیان کرد: مردم از مسوولان گلایه‌مند هستند و باید مسائل را واقعی‌تر بیان کرد و به دنبال حل آنها بود.

وی ادامه داد:در حوزه خرم‌آباد و چگنی هنوز روستایی را ندیده‌ام که اقتصادی بوده و اقدامات نوینی در آن صورت گرفته باشد.

نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی عنوان کرد: باید از این حالت تئوری بیرون آمده و اقدامات عملی برای توسعه و اشتغال‌زایی صورت گیرد.

ملکشاهی‌راد عنوان کرد:بانک‌ها باعث گلایه مردمی مردم شده‌اند و پیچ و خم بانک‌ها زحمات مسوولان را زیرسوال می‌برد.

وی بیان کرد:امروز اغلب مکانیزم‌های به کار گرفته شده پاسخ نمی‌دهد و روش‌های اعمال شده جوابگو نیست و باید از راهکارهای جدید استفاده کرد.

این مسوول گفت: توسعه شهرک‌های دامی،گیاهان دارویی، شیلات، تولید عسل و فعال کردن تعاونی‌های روستایی جزء مزیت‌های لرستان است.

ملکشاهی راد بیان کرد: ۳۲ هزار نفر بیکار در روستاهایی لرستان وجود داشته و باید با اقدامات عملی به دنبال کاهش این معضل بود./فارس

عملکرد بانک‌ها مردم را گلایه‌مند کرده است/باید واقعیت‌ها را برای جامعه بیان کرد
لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=4204