کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

18 رجب 1444 Wednesday, 8 February , 2023
1
نماینده ولی‌فقیه در سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان

جهاد تبیین راه مقابله با جنگ ترکیبی دشمن است/اقتدار ایران ابهت غرب را شکست

حجت الاسلام درویشی یادآورشد:هدف دشمنان از ایجاد فتنه و آشوب‌های اخیردر کشور تضعیف نظام اسلامی و ناامید کردن مردم از توانمندی‌های ایران اسلامی است که راه‌ مقابله با آن  جهاد تبیین و بیان و بازگو کردن واقعیت‌های برای جامعه به ویژه جوانان است.
جهاد تبیین راه مقابله با جنگ ترکیبی دشمن است/اقتدار ایران ابهت غرب را شکست

نماینده ولی‌فقیه در سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان با بیان این که جهادتبیین چراغ راه مقابله با روایتگری دروغین استکبار جهانی علیه ایران
اسلامی است،گفت: دشمنان به بهانه دل‌سوزی به دنبال تجزیه ایران اسلامی هستند.

به گزارش پایگاه خبری کوهنانی نیوز، حجت الاسلام “علی درویشی” روز دوشنبه
در همایش جهاد تبیین در جمع مسئولان و بسیجیان این شهرستان، اظهار کرد:استکبار جهانی که از جنگ نظامی ۸ ساله از رسیدن به اهداف شوم خود ناامید شد، از ترس اقتدار و پیشرفت های ایران مسیر تهاجم خود را تغییر داد و وارد جنگ نرم رسانه‌ای شد.

وی افزود: دشمنان با طراحی نقشه‌ها و توطئه‌های شوم خود و با راه‌اندازی
جنگ تمام عیارشناختی درصدد هجمه به عقیده، فکر و اندیشه جامعه هستند تامردم را دچار تردید کنند که راه مقابله با آنها جهاد تبیین مدنظر مقام معظم رهبری است.

نماینده ولی فقیه در سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان با بیان این‌که حوادث و فتنه های اخیر ضرورت جهاد تبیین را روشن‌تر کرد،گفت: امروز دشمن ۲راهبرد را برای رسیدن به اهداف شوم و پلید خود طراحی کرده و با هزینه میلیاردها دلار با گستردگی فضاهای رسانه‌ای نظیر شبکه‌های اجتماعی پیام رسان و ماهواره‌ای جنگ ترکیبی راه انداخته است تا بلکه به خیال خام خود براندیشه، فکر و قلب‌های ملت‌ها غلبه کند و همه دستاوردهای با ارزش نظام اسلامی را کم رنگ جلوه دهد که مردم باید با هوشیاری در مقابله آن ایستادگی کنند.

وی با بیان این‌که تحریف واقعیت‌ها راهبرد نخست دشمنان است، افزود:
دشمنان با امکانات و تجهیزات و امپراطوری خبری خود با وارونه جلوه دادن وتحریف واقعیت ها توطئه افکنی، ناآرامی و آشوب ایجاد می‌کنند تا بلکه به خیال خام خود روند پیشرفت انقلاب اسلامی را متوقف کنند که این حرکات رذیلانه بیانگر ضعف و استیصال آنان است.

حجت الاسلام درویشی یادآورشد:هدف دشمنان از ایجاد فتنه و آشوب‌های اخیردر کشور تضعیف نظام اسلامی و ناامید کردن مردم از توانمندی‌های ایران اسلامی است که راه‌ مقابله با آن  جهاد تبیین و بیان و بازگو کردن واقعیت‌های برای جامعه به ویژه جوانان است.

وی افزود: پشت اغتشاشات، ناآرامی‌ها، آشوب‌ها و حوادث اخیر آمریکا،اسراییل، انگلیس، فرانسه، عربستان سعودی، معاندین و غیره بودند که ماهیت آنها برای همگان روشن شد، به طوری که سردمداران آنها به این موضوع به طورعلنی اعتراف کردند.

نماینده ولی فقیه در سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان با بیان این که جهاد تبیین چراغ راه مقابله با روایتگری دروغین استکبار جهانی علیه ایران
اسلامی است،گفت: دشمنان به بهانه دل‌سوزی به دنبال تجزیه ایران اسلامی
هستند.

وی جنگ نرم دشمن را نشانه اقتدار ایران اسلامی دانست و افزود:‌ اقتدار
ایران ابهت غرب را شکست، به طوری‌که با کمک نیروی هوافضای سپاه موفق به ساخت موشک قاره پیما هایپرسونیک تا ۱۲ هزار و ۵۰۰ کیلومتر شد، که این امر نشانگر جایگاه ایران در نظم نوین جهانی است.

حجت الاسلام درویشی یادآورشد:در روزهای اخیر دشمنان جنایاتی را در کشور مرتکب شدند که از آن جمله می‌توان به واقعه دردناک حرم شاه‌چراغ  اشاره کرد.

وی افزود: دشمنان دروغ‌های خود را به فکر و ذهن مردم تزریق و به دروغ
کشته سازی می‌کنند، بنابراین امروز جوانان هوشیار و مراقب باشند و فریب دروغگوهای عمرعاص‌ها را نخورند.

نماینده ولی فقیه در سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان گفت: دشمن کوچک‌ترین ضعف درون کشور را صدها برابر بزرگ‌نمایی می‌کند و تلاش دارد تا دررسانه‌های دروغین خود روایت کند، بنابراین امروز باید با بصیرت افزایی‌،فرهنگ سازی و اطلاع‌رسانی گسترده، دانش و آموزه‌های مردم به ویژه قشرجوان و نوجوان را افزایش دهیم.

حجت الاسلام درویشی افزود: جمهوری اسلامی ایران در ناآرامی‌ها و فتنه‌های اخیر برنامه، نقشه و توطئه‌های دشمنان را برای کشته‌سازی و ضربه زدن به ملت خنثی کرد، که امروز با جهاد تبیین که مقام معظم رهبری  تاکید و فوریت و قطعیت آن دارند و آن را یک فریضه واجب بیان فرموده‌اند باید مورد توجه تربیون‌داران قرارگیرد.

انتهای پیام

جهاد تبیین راه مقابله با جنگ ترکیبی دشمن است/اقتدار ایران ابهت غرب را شکست
لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=57288